Seria Red Dead

+
Zostało niecałe 5 miesięcy do premiery RDR 2, czego oczekujecie od nowej odsłony, planujecie kupić? graliście w poprzednie części?
 
Pierwszy gameplay jutro! o ile się nie mylę 11 ET to u nas 15.
 

Attachments

  • Screenshot_20180808-165929.png
    Screenshot_20180808-165929.png
    948.1 KB · Views: 124
Wygląda fenomenalnie, prosiak pewnie będzie kwiczał przy tej oprawie wizualnej :D Czekamy na premierę, to będzie chyba gra roku.
 

MaRIB1

Forum veteran
Świetnie zrobione, las, krajobraz, szegóły, nawet jak biegną w błocie to czuc tę cieżkość jak opada =]. Albo jak czyści konia i dotyka szczotką grzywy to sie ugniata pod nią. Strasznie podoba mi się realizm tutaj graficzny i fizyczny.
 
Wygląda kapitalnie, nie będę powtarzał zachwytów, bo w znakomitej większości się zgadzam. W zasadzie mam jedną rzecz, która mi się nie podoba. Walka wręcz wydaje mi się dość rwana i "ciężka". O i ognisko wygląda dziwnie.

P.S. Zgadzam się z Huntem, mogli pokazać więcej.
 
Tak samo jak w AC: Origins, czy w Wiedźminie - przyglądając się szczegółom wizualnej rewelacji nie ma, ale ogólne wrażenie oprawa robi niesamowite. Uwielbiam takie krajobrazy, szczególnie w westernowej otoczce. Ilość aktywności, jakiś tam wpływ na charakter postaci, detale, które zagęszczają otaczający gracza świat - majstersztyk. Szykuje się hicior, ale chyba tym nikt nie jest zaskoczony.
 
Sony potwierdziło, że na prosiaku gra będzie lecieć w 4K. Nie wiem jak oni to zrobią, ale chociaż można powiedzieć, że zwykła wersja uciągnie pewnie w 1080/30.
 
Sony potwierdziło, że na prosiaku gra będzie lecieć w 4K. Nie wiem jak oni to zrobią, ale chociaż można powiedzieć, że zwykła wersja uciągnie pewnie w 1080/30.
No niesz cały haczyk w tym że nikt nie mówi że to będzie natywne 4K i tu cały trik, pewno jak w większości gier na PS4Pro rozdzielczość będzie dynamiczna, i te bardziej wymagające będą w niższej rozdzielczości od 4K (powiedzmy 2560x1440) a te lżejsze sceny w 4K.
Poza tym na Prosiaku zastosują pewno checkboard rendering czyli takie renderowanie scen mniej zasobożerne niż natywne 4K.
 
Słuchajcie i nie będzie to sakramentalne pytanie z rodzaju: "Pójdzie mi"? Ja chcę spytać czy słyszał ktoś coś o cenie? Byłbym zapomniał będzie na PC?
 
Słuchajcie i nie będzie to sakramentalne pytanie z rodzaju: "Pójdzie mi"? Ja chcę spytać czy słyszał ktoś coś o cenie? Byłbym zapomniał będzie na PC?
Pewnie będzie na PC, tylko podobnie jak to z GTA V, pierwszeństwo wersja na konsole, a za jakiś rok albo trochę więcej wersja na PC i może już na PS5 i Scarlett
 
Słuchajcie i nie będzie to sakramentalne pytanie z rodzaju: "Pójdzie mi"? Ja chcę spytać czy słyszał ktoś coś o cenie? Byłbym zapomniał będzie na PC?
Na razie nie ma żadnej mowy o PC. A jeśli pytasz o ceny to standardowa edycja - 250+, specjalna - 330+ i kolekcjonerka 600+. Zastanawiam się z tym wydaniem na PC, bo właściwie wyglądałoby to tak, że teraz każda gra od Rockstara będzie wychodzić na tej samej zasadzie. GTA jest inną marką niż RDR i samo Take Two nie spodziewa się podobnej sprzedaży, więc nie wiem czy będzie tak jak z V. Choć na PC chętnie bym też zagrał.
 
Na razie nie ma żadnej mowy o PC. A jeśli pytasz o ceny to standardowa edycja - 250+, specjalna - 330+ i kolekcjonerka 600+. Zastanawiam się z tym wydaniem na PC, bo właściwie wyglądałoby to tak, że teraz każda gra od Rockstara będzie wychodzić na tej samej zasadzie. GTA jest inną marką niż RDR i samo Take Two nie spodziewa się podobnej sprzedaży, więc nie wiem czy będzie tak jak z V. Choć na PC chętnie bym też zagrał.

Tylko że wiesz jak to wyszło z tym że RDR jedynka nie ukazalo sie na PC.
Nie było żadnej umowy na wyłaczność na konsole jak to na początku wszyscy mówili, RDR nie był żadnym exclusivem, wszystko wyszło przy sporze Lesliego Benziesa z R*.
RDR miało tak fatalny stan kodu że jakakolwiek konwersja na PC była niemożliwa, musieliby napisać tytuł na nowo od podstaw aby ukazal się na PC.
Teraz sytuacja może być inna, skoro GTAV miało swietną optymalizacje, to i tego samego można oczekiwać po RDR2 że wszystko będzie poukładane w kodzie, że z konwersją na PC nie będzie większych problemów.
 
Tylko że wiesz jak to wyszło z tym że RDR jedynka nie ukazalo sie na PC.
Nie było żadnej umowy na wyłaczność na konsole jak to na początku wszyscy mówili, RDR nie był żadnym exclusivem, wszystko wyszło przy sporze Lesliego Benziesa z R*.
RDR miało tak fatalny stan kodu że jakakolwiek konwersja na PC była niemożliwa, musieliby napisać tytuł na nowo od podstaw aby ukazal się na PC.
Teraz sytuacja może być inna, skoro GTAV miało swietną optymalizacje, to i tego samego można oczekiwać po RDR2 że wszystko będzie poukładane w kodzie, że z konwersją na PC nie będzie większych problemów.

W GTA5 na APU Ryzen 5 2400g pograsz w większości ustawień na high 50fps, a wiedźmina w low przy 30fps, obie gry FHD
 
Top Bottom