Seria Red Dead

+
Detale w RDR2 (chyba nikt tego nie zdejmie)
 
Detale w RDR2 (chyba nikt tego nie zdejmie)
Konie Rockstara są nie do przebicia, mi tam najbardziej wpadł w oko kurz po czyszczeniu konia, samo jego zachowanie przy spotkaniu z aligatorem. Będzie na co patrzeć.
Analiza od Digital Foundry:
 
Coś mi się wydaje że skoro na konsolach obecnych nie ma co nawet liczyć na stałe 60fps, to RDR2 rozwinie dopiero skrzydła w wersji "po lifcie" czyli na Next-Geny i PC
 
Chciałoby się, że konie w Wiedźminie były tak dopracowane. Już samo prowadzenie Płotki za uzdę byłoby bardzo klimatyczne, nie wspominając o tym rozbudowanym sterowaniu koniem. Może przy okazji Wiedźmina 4 czy jak to tam się będzie zwało.
 
Szczerze? Nie wierzę w ten Październik W3 też miał być jesienią 2014. Druga sprawa to to, że świat jest wielki, ale obawiam się, że pusty. No, bo czym tu wypełniać Sandboxa w świecie dzikiego zachodu? Lataniem samolotem? Nie chcę mi się wierzyć w "GTA w westernie" nie zrozumcie mnie źle sądzę że gra będzie bardzo fajna, bo ja lubię świat westernu i chyba po raz pierwszy od trzech lat kupię grę zaraz na premierę, (Bo będzie na PC jestem pewien) Jednak na GTA w świecie westernu w odróżnieniu od moich grających znajomych raczej bym nie liczył. Jednym słowem nie ma, czym się ekscytować.
 
Szczerze? Nie wierzę w ten Październik W3 też miał być jesienią 2014.
RDR 2 zaliczyło już kilka obsuw, więc 26 października jest raczej pewny. Sam dyrektor Take Two zapewniał, że premiera nie zostanie już przesunięta.
Druga sprawa to to, że świat jest wielki, ale obawiam się, że pusty.
Akurat w takiej grze świat powinien być duży i miejscami pusty, w przeciwnym razie byłby mało wiarygodny. W grze znajdą się stepy, góry, lasy, mokradła i nie wiadomo co jeszcze, a przejścia między nimi muszą być płynne. To wymaga odpowiedniej przestrzeni. Jeśli byśmy to wszystko zagęścili i przeskalowali, to obawiam się, że wyszłoby strasznie sztucznie.
No, bo czym tu wypełniać Sandboxa w świecie dzikiego zachodu? Lataniem samolotem?
Najwyraźniej nie grałeś w RDR. To nie jest pierwsza gra Rockstara osadzona na dzikim zachodzie. Jeśli chodzi o wypełnianie świata różnymi aktywnościami to Rockstar nie ma chyba sobie równych.
Jednym słowem nie ma, czym się ekscytować.
Skoro tak mówisz.
 
Najwyraźniej nie grałeś w RDR. To nie jest pierwsza gra Rockstara osadzona na dzikim zachodzie. Jeśli chodzi o wypełnianie świata różnymi aktywnościami to Rockstar nie ma chyba sobie równych.

Istotnie nie grałem w jedynkę nie mam konsoli myślisz że powinienem?

Akurat w takiej grze świat powinien być duży i miejscami pusty, w przeciwnym razie byłby mało wiarygodny. W grze znajdą się stepy, góry, lasy, mokradła i nie wiadomo co jeszcze, a przejścia między nimi muszą być płynne. To wymaga odpowiedniej przestrzeni. Jeśli byśmy to wszystko zagęścili i przeskalowali, to obawiam się, że wyszłoby strasznie sztucznie.

Może masz i rację dzięki za naświetlenie mojego błędu ale balonika i tak bym nie pompował choć czekam.
 
Istotnie nie grałem w jedynkę nie mam konsoli myślisz że powinienem?
RDR 2 będzie prequelem, więc jeśli kiedykolwiek wyjdzie na pc, to brak znajomość jedynki nie będzie w niczym przeszkadzać. A czy powinieneś zagrać? Jeśli nie masz parcia na konsolowe tytuły, to nie widzę sensu kupna konsoli dla tej jednej gry. Tym bardziej, że nie wiadomo czy przypadnie Ci do gustu.

@HuntMocy
No proszę, na śmierć zapomniałem, że w RDR były samoloty. ;)
 

Attachments

  • DnTMn2PX4AYU4Pb.jpeg
    DnTMn2PX4AYU4Pb.jpeg
    242.4 KB · Views: 61
  • DnTMocUX0AAb-Do.jpeg
    DnTMocUX0AAb-Do.jpeg
    241.9 KB · Views: 68
  • DnTMqFFWwAA4JvS.jpeg
    DnTMqFFWwAA4JvS.jpeg
    245.2 KB · Views: 65
  • DnTMqwHXsAApXLf.jpeg
    DnTMqwHXsAApXLf.jpeg
    221.1 KB · Views: 53
  • zU1ZeTS.jpg
    zU1ZeTS.jpg
    497.1 KB · Views: 54
  • cSDu72A.jpg
    cSDu72A.jpg
    491.5 KB · Views: 51
Last edited:
Można się było spodziewać, twórcy coś tam przebąkiwali, ale w końcu zostało to powiedziane oficjalnie: Red Dead Redemption II otrzyma moduł sieciowy udostępniony jakiś czas po premierze.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111196

Warto też wspomnieć iż GTA Online nie zostanie porzucone i nowości będą zasilać obie gry naprzemiennie.
 
A ja wciąż nieustająco wierzę, że ta gra wyjdzie na PC-cie, bo jak mawia mój kumpel-konsolowiec "Chcesz mieć najwięcej ekskluzywnych tytułów kup PS4 chcesz mieć najlepszą grafikę na maksymalnych ustawieniach kup komputer..."
 
Całkiem fajne wrażenia z kilku godzin obcowania z grą.

https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=12956

Szczególnie ujęło mnie to że wygląd ma wpływ na rozgrywkę i to w różnych aspektach. Przykładowo, ruszając w zimniejsze rejony będziemy musieli się ciepło ubrać żeby nie dostać odmrożeń. Z kolei wjeżdżając do miasta w brudnym, poplamionym krwią ubraniu wzbudzimy strach i nieufność. Zawsze mi tego brakuje w erpegach, bo wiele z nich oferuje szerokie opcje personalizacji, ale rzadko kiedy daje to coś więcej niż efekt wizualny.

A ja wciąż nieustająco wierzę, że ta gra wyjdzie na PC-cie

Prędzej czy później pewnie tak. Większość gier wyprodukowanych przez Rockstara trafiało na pecety. Wyjątek stanowią pierwszy Red Dead Redemption, poboczne odsłony niektórych serii czy... Table Tennis. Wszystkie główne części GTA, Manhunt czy Midnight Club i Bully trafiały na peceta (ok, w przypadku Midnight Club nie wszystkie).
 
Uwaga całkiem pokazna garść nowych zdjęć więc ze względu na ilość pójdzie w spoiler























Post automatically merged:

Zastanawia mnie tylko jakie mikrotranzakcje zastosują w RDR2 bo T2 zapowiadało że coś takiego się znajdzie, ale mając na względzie jaka obecnie jest nagonka na lootboxy ( i słusznie niech ginie ten rak) to ciekawi mnie czy T2 w ogóle zdecyduje się na jakiekolwiek mikropłatności, a brak tego elementu powiedzmy nie odbije się na cenie?
 
Last edited:
Top Bottom