Seria Red Dead

+
Ktoś tam z Take Two rzucił, że chcą tym tytułem na nowo zdefiniować branżę, więc ta poprzeczka chyba rzeczywiście jest wysoko.
Hmm...czytałem i oglądałem sporo na temat tych opinii ludzi, którzy mogli już zagrać w RDR2.

I wygląda na to, iż możemy mieć do czynienia z grą tej generacji. Liczyłem na Wiedźmina, iż uda mu się dotrwać do końca, bo tak niewiele zostało (rok lub dwa) :)

Według opinii RDR2 ma nadać nowego znaczenia pojęciu - "otwarty świat" i tym najbardziej ludzie się zachwycają, iż jest to teraz coś, co może zmienić branże gier video służąc jako wzorzec dla przyszłych twórców.

Sam jestem ciekaw, hype po tych opiniach już się włączył :)

Jeszcze tylko miesiąc.
 
Mnie z jednej strony nie kusi RDR ale z drugiej.. jeśli kupie tą konsolę to może to być druga gra po Spiderman'ie na konsoli. Ilość detali o jakiej zdarza mi się przeczytać poraża, a jeśli będzie się dało przejść grę z samym rewolwerem i stać się najlepszym rewolwerowcem na świecie (nie wiem czy to możliwe, o samej grze mało wiem... bardzo mało) to będę w niebowzięty. :D Rewolwer zcustomizowany pod moje potrzeby zarówno wyglądem jak i "parametrami" oraz możliwość wejścia postacią na najwyższy poziom w władaniu konkretnie rewolwerem, eh... chyba za dużo wymagam. :D
 
Nówki sztuki.
 

Attachments

  • FB_IMG_1537898198515.jpg
    FB_IMG_1537898198515.jpg
    61.5 KB · Views: 64
  • FB_IMG_1537898196061.jpg
    FB_IMG_1537898196061.jpg
    80.2 KB · Views: 68
  • FB_IMG_1537898202396.jpg
    FB_IMG_1537898202396.jpg
    52.7 KB · Views: 73
  • FB_IMG_1537898207695.jpg
    FB_IMG_1537898207695.jpg
    43.6 KB · Views: 68
  • FB_IMG_1537898204626.jpg
    FB_IMG_1537898204626.jpg
    123.3 KB · Views: 56
  • FB_IMG_1537898210105.jpg
    FB_IMG_1537898210105.jpg
    105.6 KB · Views: 70
Te bizony to cudo, zwłaszcza futro. Na lisie to już w ogóle świetnie wygląda. A na łosiu siedzi ptak, który wyjada mu pasożyty :p
 
Jestem ciekawy czy ten bajer z rosnącą dynamicznie brodą będzie też dotyczył włosów bohatera. Bo na tym zdjęciu Arthur jest dość taki zarośnięty, włosy ma wyraźnie zapuszczone i brudne. Może to być w sumie oddzielny model, który można wybrać u fryzjera. Fajnie jednak by było jakbyśmy po paru dniach w dziczy wracali nie tylko z zabłoconym płaszczem i zapuszczoną brodą, ale także z mierzwionymi, zawszonymi kudłami.
 
Wiem, że jeszcze trochę czasu, ale czy ktoś stąd na sto procent będzie kupował? mało wiadomo co do online, ale strzelam, że podobnie jak w jedynce własny gang będzie do stworzenia, więc wychodzę z propozycją :D
 
Gdybym tylko miał konsolę xD Swoją drogą pytanie czy inwestować czy poczekać do np 2020 i zakupić nowszą generację...Teraz chcąc nie chcąc muszę kartę graficzną zakupić. Jeśli Xboxa bym zakupił to przy okazji w 1 część bym zagrał w lepszej jakości. Przypuszczam, że RD nie wypuszczą na PC jak w przypadku poprzedniczki niestety.
 
@PhilPL, ja na 99,9% kupuję na premierę, ale w online raczej bawił się nie będę. Nie podoba mi się idea opłacania dodatkowego abonamentu żeby móc sobie od czasu do czasu pograć w sieci i nie mam zamiaru tego wspierać. Konsolę traktuję jako dodatek do grania na PC, a nie główną platformę.

Przypuszczam, że RD nie wypuszczą na PC jak w przypadku poprzedniczki niestety.

Jedynka nie wyszła na PC, bo była spartolona technicznie i musieliby ją pewnie napisać od zera co po kilku latach od premiery przestało mieć sens. Jak już pisałem, większość gier od Rockstara (nawet tych mniej znanych obecnie) wyszła na PC. Myślę, że droga, którą przeszło GTA V będzie dobrym wyznacznikiem. Najpierw gra wyjdzie na dwie wiodące konsole obecnej generacji, następnie wyjdzie w odświeżonej wersji na konsole następnej generacji, a kilka miesięcy później na PC. Różnica jest taka że GTA V wyszło dosłownie chwilę przed premierą nowych konsol, a teraz nowe konsole będą prawdopodobnie jakieś dwa lata później.

Oczywiście ręki ani tym bardziej głowy pod topór nie dam, bo RDR2 może nigdy nie zawitać na blaszaki. Pewność będziemy mieli dopiero w momencie oficjalnego ogłoszenia. Nie widzę jednak powodu żeby nie wypuścić tej gry na PC. Osobiście nie mam zamiaru tym razem czekać jak na GTA i dlatego kupuję na PS4, a jak kiedyś wyjdzie na kompa to się przesiądę ;)
 
Te rozmiary gier ostatnio robią się przerażające a konsole nadal tkwią w miejscu oferując 500GB albo 1TB... Wyjątkiem jest 2TB.
 
Była to edycja limitowana 2tb i jej nigdzie nie dostaniesz jedynie co wchodzi to dysk o pojemności 4tb lub 8tb.
 
Last edited:
Mnie tylko zastanawia ile w takim razie będzie zajmować ewentualna wersja PC
Sto giga powoli przestaje szokować

Doom Ethernal pewno zakręci się koło setki też, skoro "stary" Doom ma bodajże ponad 70GB, GTAV chyba też 70GB a do FFXV z ultra texture packiem to RDR2 jeszcze daleko.
 
Mnie tylko zastanawia ile w takim razie będzie zajmować ewentualna wersja PC
Sto giga powoli przestaje szokować

Doom Ethernal pewno zakręci się koło setki też, skoro "stary" Doom ma bodajże ponad 70GB, GTAV chyba też 70GB a do FFXV z ultra texture packiem to RDR2 jeszcze daleko.

Ja już tylko gry na GOGA instaluję na PCie a ręsztę na oddzielnym dysku bo miejsca brak xD Obecnie niecałe 60GB mi zostało z 1TBajta i nie wiem co usunąć xD
 
Top Bottom