Seria Red Dead

+
"Red Dead Redemption 2 nie będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Rockstara. Gra pojawi się również w Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store, GameStop oraz w innych, niewymienionych jeszcze z nazwy sklepach online."

W sklepie Gabe'a czyli na Steam RDR2 pojawi się w grudniu.


Więcej informacji - w tym wymagania sprzętowe - o wydaniu komputerowym twórcy przedstawią w najbliższą środę, 9 października
 
Last edited:
Ciekawe, czy w listopadzie będzie także wydanie pudełkowe - podpinane pod platformę Rockstara?
 
Zapewne w dystrybucji cyfrowej... na Epic Game Store :p.

Wówczas żadnej płyty nie zobaczysz.
 
Zapewne w dystrybucji cyfrowej... na Epic Game Store :p.
Będzie na EPIC i na Rockstar Games Launcher, gdzie ja zamierzam ją kupić :)

Jeśli chodzi o wersję pudełkową, pytam, ponieważ częściej w sklepach stacjonarnych jest taniej niż wersje cyfrowe "na premierę". Nie mam nawet napędu w PC, więc płyty mnie nie interesują. GTA V też kupiłem w pudełku, kod wklepałem do Social Club i pobrałem grę :)
 
Ja też jestem ciekaw czy będzie wydanie pudełkowe, jakoś staroświecki jestem pod tym względem :). Ale na premierę i tak raczej nie kupię, bo cena pewnie mnie przerośnie, to po pierwsze, a po drugie obawiam się o wymagania sprzętowe. Choć o tym przekonam się w środę.
 
Jak za około 200zł będzie to kupuje. Jak drożej to pewnie też kupie tylko z zaciśniętymi zębami.... I też wolałbym wydanie pudełkowe, nawet z 20 DVD. Z mim netem i tak było by szybciej zainstalować z płyt. Swoją drogę licze że kiedyś zaczną wydawać na blue ray. Albo na pendrive xD.
 
Ciekawe jaka różnica graficzna będzie, względem wersji na konsole. Przeskoku jak w przypadku gta 5 i wydań na stare/nowe konsole(PC) nie ma się pewnie co spodziewać.
 
Na pewno rozdzielczość będzie większa. Pamiętam wygląd ognia w ognisku na zwykłym PS4 i widać było dość duże tekstury. Na PC będzie pewnie lepiej.
 
A tymczasem wersja na ps4 jest już do kupienia za ok. 145 zł (cyfra w PS store) czy 150 zł (nowe).
 
Wymagania RDR2 na PC

 
Wymagania to jakiś śmiech na sali. Wygląda na bardzo dobrą optymalizacje. Oby tylko to nie był zabieg marketingowy w celu sprzedania jak największej ilości pre-orderów a potem okaże się, że jednak trzeba mocniejszego sprzętu.
 
Co nieco o wersji PC

  • poprawioną odległość rysowania obiektów,
  • wyższej jakości globalne oświetlenie,
  • usprawnioną okluzję otoczenia, powiązaną z oświetleniem dziennym i nocnym,
  • wyższej jakości ślady w śniegu,
  • lepsze odbicia,
  • głębsze cienie o wyższej rozdzielczości dla każdej odległości,
  • teselowane tekstury drzew,
  • usprawniony wygląd trawy i futer.
Rockstar dodatkowo potwierdził, że RDR2 będzie obsługiwać na PC tryb HDR, konfiguracje wielomonitorowe, monitory 21:9, a także będzie działał z wysoką liczbą klatek na sekundę.








 
Last edited:
Ale z tą ceną za wersję PC 249 zł to pojechali... wersja ps4 teraz za 170 zł
Widać R* traktuje RDR2 na PC jako nowy tytuł, może w innych sklepach pokroju GMG będzie taniej, właśnie w granicach 170zł było by znośnie.
 
Wymagania minimalne są dla mnie OK, ale cena jest zaporowa. Pewnie za kilka lat obniżą do zadowalającego mnie poziomu :ROFLMAO:.
 
Top Bottom