Seriale

+
@HuntMocy
Przecież amerykańska cenzura obyczajowa od zawsze była absurdalna - czołowym przykładem jest reguła, że sutek winduje kategorię wiekową wyżej niż dowolna ilość mordów. Bo sutki są złe i już, a morderstwa... no nie zawsze, prawda?
 
Wiem, ale ilekroć jestem świadkiem takiej wybiórczej amerykańskiej cenzury jednocześnie się dziwię i śmieję.

Z innej beczki, oglądał ktoś Tyrant? Całkiem niezłe opinie, rozważam sięgnięcie po ten serial.
 
Wiem, ale ilekroć jestem świadkiem takiej wybiórczej amerykańskiej cenzury jednocześnie się dziwię i śmieję.

Wot, specyfika lokalna. Najprościej można by to chyba wytłumaczyć tym, że w Europie wraz ze stopniową demokratyzacją społeczeństwa i występowaniem przeciwko arystokratyczno-monarchicznemu systemowi władzy buntowano się też przed będącą ich naturalnym sojusznikiem religią, a w USA tego nie było, więc radykalne wzorce obyczajowości tam okrzepły.
 
Ciekawie zapowiadający się rosyjski serial Mafia -> CLICK

Mroczny klimat, tematyka gangsterska, realia science fiction. Kiedy u nas zaczną kręcić takie rzeczy? :(
 
Z innej beczki, oglądał ktoś Tyrant? Całkiem niezłe opinie, rozważam sięgnięcie po ten serial.

Obejrzałam pierwszy odcinek i może być. Może w końcu coś świeżego. Jedyne co mi przeszkadza to główny bohater, a dokładnie to jego wygląd. On to raczej Europejczyk, a nie Arab .
 
Siódmy odcinek tak mi się dłużył, że nawet zapomniałam, że dzisiaj już finał.

Tak bajdełej to można już obejrzeć pilot Flasha i Constantine.
 
Obejrzałam finał Penny Dreadful i czuję niedosyt. Wątek Miny zakończony jakoś tak nijako.
Za to postać Chandlera staje się coraz ciekawsza. Jak dla mnie najciekawsza w tym momencie.

W kwestii zombie bride miałam rację. Wolałam jednak jakiegoś twista, bo to było zbyt oczywiste.
Zastanawia mnie jaką rolę odegra Dorian, bo praktycznie nic o nim nie wiadomo. Kolejny sezon ma mieć więcej odcinków, więc pewnie poświęcą mu więcej czasu.
 
Pytanie odnośnie 24 (24 godziny). Oglądał ktoś?
Oglądałam pierwszy i drugi sezon kiedyś w TV, potem odpuściłam.
Teraz jestem w trakcie najnowszego sezonu (dziewiątego) i jest naprawdę dobrze.
Warto wrócić do poprzednich?
 
Hmmm, w sumie to nie wiem, jeśli podoba Ci się najnowszy sezon (mnie tak średnio) to warto. Ale po trzecim czy czwartym sezonie intrygi ocierały się o groteskę. Każde 24 ma praktycznie ten sam schemat, szczerze to pamiętam nawet niecałą połowę tego co się działo. Całość zmęczyłem chyba tylko żeby zobaczyć co odwali Jack w kolejnym sezonie (w 8 odwalił dosyć solidnie, to trzeba mu przyznać).
 
No właśnie czytałam, że w 8. sezonie jakąś masakrę odwalił :> Pierwszy i drugi sezon oglądałam bardzo dawno temu, zaraz po premierze było na Canal+. Pamiętam, że mi się podobało. Potem jakoś przestałam się interesować. Dopiero dzięki trailerom najnowszego sezonu sobie przypomniałam o tym serialu. No to chyba się skuszę, bo i tak nie mam co oglądać...
 
Top Bottom