Seriale

+
ABC ogłosiło już daty rozpoczęcia emisji nowych odcinków ich seriali

Poniedziałek, 15 września
“Dancing With the Stars”

Poniedziałek, 22 września
“Forever” (Special Sneak Preview)

Wtorek, 23 września
“Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.”
“Forever” (Regular Time Period Premiere)

Środa, 24 września
“The Middle”
“The Goldbergs”
“Modern Family”
“black-ish”
10:00-11:00 p.m. “Nashville”

Czwartek, 25 września
“Grey’s Anatomy”
“Scandal”
“How to Get Away With Murder”

Piątek, 26 września
“Shark Tank”
“20/20″

Niedziela, 28 września
“Once Upon a Time”
“Resurrection”
“Revenge”

Poniedziałek, 29 września
“Castle”

Wtorek, 30 września
“Selfie”
“Manhattan Love Story”

Piątek, 3 października
“Last Man Standing”
“Shark Tank” (Regular Time Period Premiere)

Niedziela, 5 października
“America’s Funniest Home Videos”

Piątek, 10 października
“Cristela”
 
http://www.filmweb.pl/news/"Daredevil"+nie+będzie+częścią+filmowego+uniwersum+Marvela-106260

Daredevil nie będzie (przynajmniej początkowo) częścią uniwersum Marvela. Trochę kiepsko, Shield było takie se, a zyskiwało głównie dzięki powiązaniom i nawiązaniom, Daredevil zapowiada się lepiej, ale moim zdaniem dużo straci jeśli będzie osobną, niezależną historią. Oczywiście twórcy nie mówią nie i być może później jakoś to połączą, ale podobne wypowiedzi można usłyszeć pod adresem konkurencyjnego Arrow. Tam też twórcy nie mówią że kiedyś nie połączą serialu z filmami o Batmanie i Supermanie, ale póki co nie ma takich planów. Jeśli faktycznie dojdzie do tego później (zarówno w Arrow i Daredevilu) to będzie czuć że jest to doklejone, filmy Marvela od razu były zaplanowane jako część większej całości i dzięki temu ogląda się to lepiej.
 
Ten poprzedni to skończył się po jednym odcinku będącym de facto odcinkiem właściwej serii :p No chyba że chodziło o to ;)

 
Fargo będzie miał drugi sezon (10 oscinków). Nowe postacie, nowa historia. Będzie dziać się w 1979 w Sioux Falls. Bohaterem będzie Lou Solverson (właściciel baru i ojciec policjantki Molly z pierwszego sezonu). Co ciekawe w jednym z odcinków pierwszego sezonu pojawiła się rozmowa między Lou i Malvo podczas której Lou wspominał wydarzenia z 1979 roku.
 
The Strain - rewelacja jak na 2 pierwsze odcinki. Oczywiście jestem troszkę fanem komiksów więc... you know ;)
A propost, Hemlocka tez od razu całość rzucili przed wieprze? Myślałem, że tym razem po odcinku będzie...
 
Netflix tak właśnie dystrybuuje seriale i czemu wieprze? Nie fajnie jest mieć pełną swobodę w tym kiedy i ile odcinków się ogląda zamiast być przymuszonym do tygodniowych przerw?
 
Nie no, jak tak żartem o tych wieprzach :) jako o nas, koneserach małego ekranu lol

O, dziękuję Panu wyżej.
 
Co nie zmienia faktu, że wciąż oznacza to rzucanie rzeczy wartościowych przed osoby, które nie umieją ich docenić. Więc #siędziwię.
 
Tak jest! :D

@zi3lona taki sarkazm i nawiązanie do kultowego "we're not worthy".
Poza tym, po uporczywie znikających DOBRYCH serialach (eg Almost Human) i przeciągania syfu (Pamiętniki Vampirów i inne clusterfucki) to generalnie można rzec, że jest szansa, że The Strain też odpadnie.

Dziwią mnie jednak letko wyjątki jak The Walking Dead. Niby dobre i na poziomie, a ciągle na wizji i z dużą oglądalnością.
 
Last edited:
Dziwi Cię, że The Walking Dead nie został ściągnięty z wizji? Przecież ten serial zarabia taką kupę kasy, że AMC musiałoby być zdrowo szurnięte, żeby go anulować. Fanbase tej produkcji jest tak wielkie, że fani by wszczęli jakieś zamieszki. Inna sprawa, że ponoć zaplanowane jest już 12 sezonów.
 
Z tego co pamiętam to ze Strain jest trochę inna sytuacja. Kiedy Del Toro wyskoczył z pomysłem serialu to zasugerowano mu żeby najpierw wydał książkę. Tak powstała trylogia napisana wespół z Chuckiem Hoganem, na tyle popularna, że wydany został również komiks. Produkcja serialu miała ruszyć dopiero kiedy uda się przekonać stację do wydania zgody na pięć sezonów. Tak przynajmniej wynikało z różnych newsów które czytałem.
 
Z tego co wiem Walking Dead ma już spin-off w produkcji więc trochę truposzy będzie. Inna sprawa, że Walking Dead serialem aż tak wysokich lotów nie jest. Co do Strain to na razie jest przeciętnie, mnie w każdym razie nie zachwycił. Przede wszystkim główny bohater to straszny buc. Zresztą trzeba by bucem żeby mówić na siebie F.

Z innej beczki, do obsady nowego serialu HBO pod tytułem Westworld czyli adaptacji filmu Micheala Crichtona z 1973 roku z Yulem Brynerem w roli głównej, dołączył Sir Anthony Hopkins oraz Evan Rachel Wood. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Zresztą trzeba by bucem żeby mówić na siebie F

Raczej Eph, to zdrobnienie od jego imienia, Ephraim :p A dla mnie i tak głównym bohaterem jest Abe, to w końcu on ma na pieńku z Józkiem Sardu :D
 
Albo coś przegapiłem, albo nikt jeszcze nie wrzucił tu nowych materiałów z Gotham :p To ja może zacznę od tego, że jaram się, oj jaram :p

 
Top Bottom