Seriale

+
Bo są fajne :D Może nie wszystkie ale te ostatnie jak np Disenchantment zapewniały sporo frajdy. Możliwe też że bardziej stawiają na "bajki" bo seriale i filmy ostatnio coś im nie bardzo wychodzą. Z ostatnich premier, 2 sezon Ozark w mojej ocenie znacznie gorszy niż pierwszy który był genialny. Coś mi się wydaje że 3 sezon będzie ostatnim. Netflix chyba też zauważył że te 13-sto odcinkowe produkcje Marvela na dłuższą metę są przepełnione sztucznymi zapychaczami i 2 sezon Iron Fista, który zadebiutuje w przyszły piątek będzie miał 10 a nie jak pierwszy sezon 13 odcinków ;) Oby wyszło mu to na dobre.
 
Co za nowina! Nadal mam wszystkie komiksy, uwielbiam tę serię a tu taka miła niespodzianka. :D Na grę bym nie liczył, byłoby to zbyt piękne. xd
 
Co prawda temat "Seriale", ale seriale to historie opowiadane cyklicznie w formie odcinków, więc poniekąd pasuje.
Przemija dzisiaj pewna epoka. Ostatnie odcinki AT.
comm.jpg
 

Guest 3974940

Guest
Może jest szansa, że zobaczymy dobry serial o Thorgalu :) Szczerze to liczyłem na grę od CDPR, mówiono przecież kiedyś o jakieś tajemniczej grze RPG nad którą pracują Redzi. Kto by nie chciał zagrać w Thorgala od CDPR w stylu wiedźmina? ;)

To są dopiero szalone fantazje. Dobry serial i trylogia od Redów - umarłbym jako szczęśliwy człowiek. :cool:
 
no panie, jest cały temat o tym :p

191 stron... o.0 ło panie, temat tak rozległy, że faktycznie sam jeden zapchałby wątek o serialach :D

Przynajmniej nie spóźniłem się z tym postem tak bardzo, ledwo godzinkę po pierwszych konkretach :D

No i jakby nie patrzeć, wątek o serialach się przewija na forum Gwintowym w dziale najnowszych, więc część ludzi też to zobaczy, bo raczej na wątek o serialowym Wiedźminie wcześniej nie trafiła.
 
A wiecie, że Kevina mogą uwolnić od zarzutów? Zaś zarzucają molestowanie inicjatorce "Me to" a prawda jest taka, że zawsze będą kobiety idące do sławy przez łóżko oraz mężczyźni wykorzystujący naiwność marzycielek i krzykliwe akcje tego nie zmienią. I tak słuszną idee przez niesłuszne metody trafia szlag. A tak by wrócić do tematu:

Genialna przyjaciółka na motywach powieści Eleny Ferrante
 
Gdzieś od roku. A zapowiedź sezonu czwartego w Meksyku pojawiła się razem z zapowiedzią trzeciego jeśli dobrze pamiętam.
K zapomniałem 2 sezony należaly do esocbara (szkoda że tak szybo jego zakończyli, świetny aktor :/), a 3 sezon następnej rodziny Kolubimjskiej, a 4 sezon meksyk :p. pomyliły mi się sezony tyle seriali oglądam, że zawsze mam z tym problem :p. A tak wspomne teraz, wiecie że zabili pracownika od netflixa, który szukał lokalizacji pod serial narcos w meksyku ? Oni ciągle mają problemy z tym serial, wcześniej wuj Escobara szukał odszkodowania.
Post automatically merged:

Ale The Walking Dead z szedł na serial klasy B ? nie ? Jak z tymi strzelaninami z za samochodów :D. Fear widzę przejął prowadzanie
jeśli chodzi o ten gatunek =]
 
Last edited:
Podchodząc do drugiego sezonu Iron Fista nie spodziewałem się rewelacji i tak też w gruncie rzeczy było. Oczywiście drugi sezon jest znacznie lepszy niż pierwszy ale bez szału. Na pewno na dobre serialowi wyszło skrócenie liczby odcinków z 13 do 10 przez co jest mniej niepotrzebnych dłużyzn choć i tak występują ale akcja jest w miarę spójna. Pierwsza połowa sezonu trochę się wlecze, serial dostaje przysłowiowego kopa dopiero od drugiej połowy gdzie ogląda się go znacznie lepiej. Na pewno na plus zasługują sceny walk które są widowiskowe, zdecydowanie więcej jest tutaj tytułowego Iron Fista niż to miało miejsce w pierwszym sezonie.

W finałowym odcinku po napisach jest dodatkowa scena będąca jednocześnie zapowiedzią powrotu pewnego diabła :cool:
 
Top Bottom