Seriale

+
Może być niezłe ;)
Post automatically merged:

Szykują się też dwa ciekawie zapowiadające się filmy :


 
Last edited:
2 sezon Lore zapowiada się jeszcze lepiej ;)
Post automatically merged:

19 października wraca DD:D
 
Last edited:
Netflix przybył do Polski to w końcu mamy serial, który nie wygląda jak cyfrowa kupa z narzuconym lutem teal & orange :D Czuć jakość.
 
Słuchajcie, ale kiks! Można się śmiać daje wam na to moją oficjalną zgodę. Otóż zacząłem oglądać "Czarne lustro" fajny serial bardzo mi się podoba dam "9" ale w swojej nieświadomości uznałem, że Netflix z automatu zacznie serial od pierwszego odcinka. No i obejrzałem dziś dwa pierwsze odcinki z tym, że...4 Sezonu! Ale wtopa...
 
A to chyba jest serial bardzo epizodyczny i w praktyce niemający ciągłej linii fabularnej. Przynajmniej tak mi się coś kojarzy, bo sam nie oglądałem.
 
Last edited:
Praktycznie każdy odcinek to całkiem inna historia, więc można nawer od końca oglądać.
 
Słuchajcie, ale kiks! Można się śmiać daje wam na to moją oficjalną zgodę. Otóż zacząłem oglądać "Czarne lustro" fajny serial bardzo mi się podoba dam "9" ale w swojej nieświadomości uznałem, że Netflix z automatu zacznie serial od pierwszego odcinka. No i obejrzałem dziś dwa pierwsze odcinki z tym, że...4 Sezonu! Ale wtopa...
Black Mirror świetny serial. Jeden z moich ulubionych obecnie.
5 sezon ma być jakiś innowacyjny. Sami będziemy wybierać co się wydarzy dalej. Aż jestem ciekaw jak to zrobili :)

Serial może nie ma ciągłej linii fabularnej (tzn. każdy odcinek to inna historia, inni aktorzy itp.), ale mimo wszystko warto oglądać od początku. W drugim odcinku pierwszego sezonu pojawia się piosenka, która przewija się przez wiele odcinków. Dobrze jest znać jej pochodzenie...taki easter egg.
 
Last edited:
No właśnie obawiam się że będą jak w tych plebiscytach audiotele: "Czy chcesz by postać X połknęła tabletki w takim przypadku wyślij SMS o treści 1" "A może ma zaniechać samobójczego czynu SMS o treści 2" To rujnuje Suspens a tym samym całe założenie serialu jak sztuki.
 
To raczej będzie działać jak gra paragrafowa. Docieramy do jakiegoś punktu i wybieramy co zrobi bohater np. pociągnie za spust czy nie.

PS. I to nie będzie cały sezon a jeden odcinek.
 
Top Bottom