Seriale

+
@mrrruczit, kilka miesięcy temu pisałem, że oglądam :p Ścierwo niemiłosierne, jedna scena z filmu rozciągnięta na cały odcinek, masa debilizmów, nic się nie klei, aktorstwo na poziomie szkolnego przedstawienia. Kiedy bohaterowie docierają do Titty Twister robi ciut lepiej, ale tylko ciut. Generalnie nie polecam, nie wiem jakim cudem dostali zamówienie na drugi sezon.

PS. A żeby nie było, film bardzo lubię (pierwszą część, sequel i prequel były cienkie choć nie aż tak jak ten serial).
 
@mrrruczit, kilka miesięcy temu pisałem, że oglądam :p Ścierwo niemiłosierne, jedna scena z filmu rozciągnięta na cały odcinek, masa debilizmów, nic się nie klei, aktorstwo na poziomie szkolnego przedstawienia. Kiedy bohaterowie docierają do Titty Twister robi ciut lepiej, ale tylko ciut. Generalnie nie polecam, nie wiem jakim cudem dostali zamówienie na drugi sezon.

PS. A żeby nie było, film bardzo lubię (pierwszą część, sequel i prequel były cienkie choć nie aż tak jak ten serial).

Aha, czyli poziom poprzedniego serialu, dzięki :)
 
Pierwszy odcinek Gotham, który mi się naprawdę podobał i nie było zbytnio do czego się przyczepić. Oby tak dalej, to może zmienię opinię o tym serialu :)
 
Pierwszy odcinek Gotham, który mi się naprawdę podobał i nie było zbytnio do czego się przyczepić. Oby tak dalej, to może zmienię opinię o tym serialu :)
Rozumiem że go nie wymieniłeś żeby nie spoilować i nie zabierać innym miłego uczucia zaskoczenia :huh:
 
Mnie się najnowszy odcinek też podobał... na początku, później niestety wrócili do typowego poziomu tego serialu. Sceny z porwaniem i przesłuchaniem oraz z tym podstarzałem profesorem przypomniały mi jaki serial oglądam i że nie jest on dobry. Na plus zapowiedź kolejnego super złoczyńcy, który być może kiedyś pojawi się w serialu:


Za to Arrow mnie rozczarowuje coraz bardziej. Pierwszy odcinek chyba zbyt wysoko postawił poprzeczkę, bo choć drugi i trzeci były niezłe to jednak jakoś nie wywołały u mnie większych emocji. Podoba mi się tylko to jak rozwijają wątek Thea'i, która być może z czasem zmieni się w...

 
Last edited:
Jestem po pierwszym odcinku Fargo i no no no, wyśmienicie się zaczęło - aktorstwo, muzyka, fabuła, zdjęcia, specyficzny humor, no nie ma się do czego przyczepić :) Może trochę na wyrost, ale z jednej strony trochę mi przypomina Twin Peaks, a z drugiej Sklepik z Marzeniami :)
 
Za to Arrow mnie rozczarowuje coraz bardziej. Pierwszy odcinek chyba zbyt wysoko postawił poprzeczkę, bo choć drugi i trzeci były niezłe to jednak jakoś nie wywołały u mnie większych emocji. Podoba mi się tylko to jak rozwijają wątek Thea'i, która być może z czasem zmieni się w...
Też mam wrażenie że po pierwszym odcinku serial trochę stracił w kolejnych dwóch. Obecnie najbardziej podoba mi się wątek The'i, która zaczyna się coraz bardziej wyróżniać w tym serialu i dobrze. Przeszła dużą zmianę i to na lepsze, czekam aż w kolejnych odcinkach pokaże na co ją stać ;)
 
Jestem po pierwszym odcinku Fargo i no no no, wyśmienicie się zaczęło - aktorstwo, muzyka, fabuła, zdjęcia, specyficzny humor, no nie ma się do czego przyczepić :) Może trochę na wyrost, ale z jednej strony trochę mi przypomina Twin Peaks, a z drugiej Sklepik z Marzeniami :)

Dalej jest tylko lepiej.
 
Oglądam trzeci odcinek Watahy i jest nieźle :). Dodatkowo dopiero dziś się dowiedziałem, że czołówkę do serialu robiło Platige Image. I zrobili fajną robotę jak zawsze z resztą :).
 
Drugi odcinek Fargo był jakiś taki... Niewiele wnosił jakby. Ale trzeci znowu nadrobił :D

Obejrzałem też peirwszy odcinek Constantine - zaskakująco dobry. Bardzo podoba mi się Constantine, dobry aktor, fajny akcent, dziewczyna urocza, zapowiada się wyjątkowo zachęcająco :)

Choć było kilka drobnych rzeczy które mi się nie podobały
Demon chce ją zabić, i może to zrobić tak samo jak z Chazem, ale nie, obwiązuje ją tylko.... Po czym Constantine prawie go uwalnia (wtf?), a przecież wie że nie można takiemu ufać (ani nie poprosił Liv o sprawdzenie)... A na koniec Liv wchodzi sobie na miejsce zbrodni, mimo że policjanci trzymają innych ludzi z dala...
 
@mrrruczit, ta dziewczyna wyleciała już z serialu, będzie inna bohaterka :p

Flash robi robotę, o wiele bardziej wkręcający serial niż najnowszy sezon Arrow. Jasne, jakieś głupotki w scenariuszu się znajdą, ale na żadnym z dotychczasowych odcinków się nie nudziłem, oby tak dalej.
 
Anulować to jeszcze raczej nie mogli skoro dopiero pilota oficjalnie puścili :p Piąty odcinek po prostu nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.
 
Top Bottom