Serkowy FIX do postów

+
@serek na prezydenta. Jakiegoś małego miasteczka na początek.
Proponuję Bindugę :p

Wersja 1.6.1:
- w powiadomieniach przed nazwą tematu teraz tekst będzie się przełamywał
- kliknięcie lpm na linku w powiadomieniach nie spowoduje teraz zamknięcia okienka z powiadomieniami, gdy widok przeniesie się do innej zakładki w przeglądarce
Dobra robota - jak zwykle :thumbup:
 
@serek
Czy jest możliwość ustawienia automatycznego rozwijania zakładki z subskrybowanymi wątkami, tak by były one widoczne od razu po wejściu na stronę? (Bez konieczności kliknięcia w nazwę zakładki)?
 
AH to Activity Hub, czyli to, co @Eri94 niedawno zaimplementował.

@serek
Czy jest możliwość ustawienia automatycznego rozwijania zakładki z subskrybowanymi wątkami, tak by były one widoczne od razu po wejściu na stronę? (Bez konieczności kliknięcia w nazwę zakładki)?
Teraz, skoro AH jest, to chyba usunę tą belkę z subskrypcjami z mojego skryptu, bo po co ma się dublować to samo.
 
Możesz ją zrobić automatycznie schowaną, dopiero po kliknięciu rozwijaną?
Dziwna sprawa, bo ja ją mam właśnie automatycznie schowaną, a pytałem się czy jest możliwość mieć ją od razu rozwiniętą.
Ed:
Piszę o dodatku od Eri, nie Serfixie.
Napisałeś:
Możesz ją zrobić automatycznie schowaną
więc myślałem, że chodzi o belkę subskrypcji, zmyliło mnie "ją". Przy Activity Hub bardziej by mi pasowało "go" :p.
 
Last edited:
Drugą rzeczą jest pasek przewijania tych list. Przycisk do scrollowania jest praktycznie niewidoczny.
Done.

v.1.6.2:
- kolor suwaka w powiadomieniach zmieniony na bardziej widoczny
- usunięta belka z subskrypcjami (jest AH, więc nie ma po co dublować tego samego)
 
Last edited:
Jak to się nie zwija? :)
Bardzo niewygodnie, zamiast na nazwie belki, trzeba kliknąć na opcję po prawej stronie. Prosiłem o zmianę, ale nie mogę oczekiwać, że wszystko zostanie dostosowane pode mnie, więc zostałem przy opcji w Serfixie. Teraz jej niestety nie ma.
 
Top Bottom