Serkowy FIX do postów

+
Bardzo niewygodnie, zamiast na nazwie belki, trzeba kliknąć na opcję po prawej stronie. Prosiłem o zmianę, ale nie mogę oczekiwać, że wszystko zostanie dostosowane pode mnie, więc zostałem przy opcji w Serfixie. Teraz jej niestety nie ma.

Ach te kilkaset pikseli w prawo ;)
 
Bardzo niewygodnie, zamiast na nazwie belki, trzeba kliknąć na opcję po prawej stronie. Prosiłem o zmianę, ale nie mogę oczekiwać, że wszystko zostanie dostosowane pode mnie, więc zostałem przy opcji w Serfixie. Teraz jej niestety nie ma.
Jaki leń xD
 
@sserek


Odpisuję w odpowiednim temacie.
Używam chrome. Miałem zainstalowany fix dwa razy - nie wiem jakim cudem, więc jeden wywaliłem.
Być może to była wina właśnie tego, jak się sytuacja powtórzy to zrobię, jak mówiłeś.
 
Powiedz mi proszę, czy da się jakoś usunąć ze strony funkcję odpowiadającą za przechodzenie w tryb mobilny po przekroczeniu określonej minimalnej szerokości? Bardzo kiepski ficzer jak dla mnie.
 
@sserek
Da się jakoś wywalić te paskudne ikonki fejsbuków, instagramów i innych zbiorowisk śmieci online . Tak najlepiej całkiem w pizdu jak najdalej.
 
Powiedz mi proszę, czy da się jakoś usunąć ze strony funkcję odpowiadającą za przechodzenie w tryb mobilny po przekroczeniu określonej minimalnej szerokości? Bardzo kiepski ficzer jak dla mnie.

Ja też proszę, bardzo :D. Będę cię Redpointował przez miesiąc :).
 
Się pomyśli.

---------- Zaktualizowano 21:43 ----------

W sumie to mogę dodać opcję domyślnego schowania tych ikon u góry (będzie wyłączane w opcjach fixa).

Co do off-canvas: to już Eriego pytajcie :p

---------- Zaktualizowano 21:57 ----------

Chowanie ikonek dodane.
 
Ale ja mam adblock plus i to nic nie daje.

Po zainstalowaniu Adblocka automatycznie otwiera się w przeglądarce strona z trzema przełącznikami, z których jeden po przełączeniu wyłącza ikony portali społecznościowych. Poszukaj w opcjach lub przeinstaluj Adblocka.

---------- Zaktualizowano 12:45 ----------

W opcjach nie znalazłem odpowiedniej funkcji, najłatwiej byłoby przeinstalować Adblocka.
 
Top Bottom