Serkowy FIX do postów

+
Spoiler nawala tylko w jednym wypadku. Jeśli użyjesz szybkiej odpowiedzi, wyślesz posta, a następnie od razu, bez przeładowania strony, dasz na tym poście szybką edycję. Wtedy się ikonka spoilera nie pokaże.
 
SOA#1 – Standardowa Odpowiedź Administratora nr 1: U mnie działa.

Dla mnie to nie jest problem. Jeśli to tylko u mnie ta funkcja nie wykazuje chęci do współpracy, to oznacza, że sprawcą jest mój system albo cokolwiek pozostałego po miesiącach eksploatacji.
 
Last edited:
Dla mnie to nie jest problem. Jeśli to tylko u mnie ta funkcja nie wykazuje chęci do współpracy, to oznacza, że sprawcą jest mój system albo cokolwiek pozostałego po miesiącach eksploatacji.
Szukam, co może być nie tak. Może to wina wersji FF? Bo ja testuję to na v29.
 
Czy coś zmieniałeś w zaawansowanej edycji? Pojawiła mi się dodatkowa ikona do spojlerów, ale inna od poprzedniej. Jest to duże, czarne przekreślone S na neutralnym tle. Dotychczasowa, ta niedziałająca, wygląda jak mały niebieski kwadrat z S w środku.
Przy zwykłym poście zmiana nie nastąpiła.
Czy może jest to oficjalne coś?
Dla porządku dodam, że ta nowa już działa.
 
Wersja 1.11 fixa:
- usunięte nieprzydatne już przyciski dodające spoiler
- poprawione usuwanie powiadomień, bez potrzeby przeglądania ich. Dodane 2 możliwości: główny przycisk usuwający od razu powiadomienia do podziękowań/aczików/cytatów/wzmianek, oraz poboczne przyciski usuwające po jednym z tych typów powiadomień. Powiadomień do pw, czy dodania do znajomych nie da się usuwać.
 
A mogę prosić o przesunięcie jej nad działy i tematy? Jest świetna, ale pozycja niezbyt mi pasuje.
 
Chciałem tylko poprzeć @Rustine'a jeśli chodzi o spoilery w wersji mobilnej - to moim zdaniem obecnie zdecydowanie priorytetowy problem forum. Rozumiem, że pracochłonny do naprawienia, ale jednak przydałoby się. ;)
 
Top Bottom