Serkowy FIX do postów

+
@Wroobelek
Widać ominęła Cię fala fotek z autorską teksturą Smikiego :p

@SMiki55
Przyjdzie czas to logo zostanie zmienione, to nie jest potrzebne do fixa który ma za zadanie naprawę / poprawę funkcjonalności forum.
 
Działa Wam poprawnie ta opcja "pokaż nowe" na belce "subskrybowanych tematów" ? Jak klikam w nią to ponownie pojawia się główna strona.
 
Działa Wam poprawnie ta opcja "pokaż nowe" na belce "subskrybowanych tematów" ? Jak klikam w nią to ponownie pojawia się główna strona.
Bo tak to działa. Gdy klikasz "pokaż nowe"/"pokaż wszystko" to się strona odświeża. I żeby coś się pokazało tam, to najpierw musisz subskrybować dany temat.
 
Myślałem, że działa to w taki sposób że jak dodam do subskrypcji wszystkie tematy ze strony głównej:
View attachment 3537

To klikając na bece "Pokaż nowe" wyświetli mi wszystkie nowe posty z każdego sub-forum (Dyskusje ogólne, Wiedźmin 3: Dziki Gon itd...) na jednej liście. Teraz jak klikam w opcje "Pokaż nowe" czy też "Pokaż wszystko" to następuje tylko odświeżenie głównej strony i tyle.
 

Attachments

  • r5FcCpI.jpg
    r5FcCpI.jpg
    97.1 KB · Views: 31
"Pokaż nowe" pokazuje tyle te subskrybowane tematy, w których są jakieś nowe posty. "Pokaż wszystko" pokazuje wszystkie subskrybowane tematy.
 
To moja pierwsza wizyta na forum od paru ładnych lat. I średnio mi się zmiany podobają. Najbardziej mi brakuje pudełek gier po lewej stronie pod opisem forumowicza.

Przydała by się możliwość pokazania posiadanej kolekcji od Redów, w oparciu np. o konto na GOG. ;)
 
To moja pierwsza wizyta na forum od paru ładnych lat. I średnio mi się zmiany podobają. Najbardziej mi brakuje pudełek gier po lewej stronie pod opisem forumowicza.

Przydała by się możliwość pokazania posiadanej kolekcji od Redów, w oparciu np. o konto na GOG. ;)
Eeee, chyba zawędrowałeś za daleko kolego. Nie to miejsce. Ja tu tylko sprzątam.
 
Czy Chrome już całkowicie wyłączył możliwość używania dodatków spoza Chrome Web Store?
Instaluję fixa, a Chrome od razu go blokuje i już nic nie da się z nim zrobić - łaskawie pozostaje tylko możliwość usunięcia.
 
Czy Chrome już całkowicie wyłączył możliwość używania dodatków spoza Chrome Web Store?
Instaluję fixa, a Chrome od razu go blokuje i już nic nie da się z nim zrobić - łaskawie pozostaje tylko możliwość usunięcia.
Podobno tak. Nie sprawdzałem na najnowszej wersji.

Zapraszam na FF.

EDIT: Tak, Chrome nie zezwala już na dodatki spoza Chrome Web Store. Co za buce...
 
Last edited:
Niestety nic się z tym nie da zrobić. Więc jak ktoś chce fixa, to musi się przenieść na FF lub Operę.

A Google ze swoim Chrome niech się wypałuje xD
 
Nie ma powiadomień dotyczących grup? W serkowym fixie jest wszystko!

Co trzeba zrobić, aby otrzymywać powiadomienia dotyczące grup społecznościowych:

  1. Zasubskrybować odpowiedni wątek w grupie (subskrypcja całej grupy nie wystarczy)
  2. Podmienić kod skryptu
  3. Cieszyć się powiadomieniami

Tak wyglądają powiadomienia:




Kod oryginalny:

Code:
if(type == 0 )
{
	var result = jQ( data ).find( '#threadlist' );
	jQ( result ).find( 'div.author a:eq(1), div.author a:eq(2)' ).remove();
}
else
{
	var result = jQ( data ).find( '#threads' );
	jQ( result ).find( 'div.threadnotification.td, label.threadimod.td' ).remove();
}
jQ( '.subscriptionsWindow:eq(' + index + ') .subscriptionsContent' ).html( result.text() != "" ? result.html() : 'Brak tematów' );


Kod do podmiany:

Code:
if(type == 0 )
{
	var result = jQ( data ).find( '#threadlist' );
	var result2 = jQ( data ).find( '#discussionlist' );
	jQ( result ).find( 'div.author a:eq(1), div.author a:eq(2)' ).remove();

	var res = result.html() ? result.html() : '';
	var res2 = result2.html() ? result2.html() : '';
}
else
{
	var result = jQ( data ).find( '#threads' );
	jQ( result ).find( 'div.threadnotification.td, label.threadimod.td' ).remove();

	var res = result.html();
	var res2 = '';
}
jQ( '.subscriptionsWindow:eq(' + index + ') .subscriptionsContent' ).html( res != "" || res2 != "" ? res + res2 : 'Brak tematów' );
 
Nie wrzucam tego do neta, bo wątpię, by ktokolwiek prócz SMikiego i Nighty'ego korzystał z grup. Więc szkoda zachodu.

Wrzucę to przy jakiejś większej aktualce.

Ale REDpointy ofc można dawać za ten ficzer mi (chociażby na tym poście), nie mam nic przeciwko^^
 
Poproszę o wzmiankę i cytowanie, chcę mieć każdy rodzaj powiadomienia do rozplanowania ewentualnego layout'u w fixie.
 
Top Bottom