Serkowy FIX do postów

+
Niektórzy pewnie zauważyli, że fix nie działa w wątkach forumowych. Przy pracach z forum znowu coś nie wyszło (patrz bugi) i błąd nie pozwala na uruchomienie skryptu. Ale za chwilę wrzucę nową wersję do internetów z poprawkami wcześniej tu opisanymi + poprawkę uniezależniającą działanie fixa od tego aktualnie występującego błędu.

---------- Zaktualizowano 14:46 ----------

Wersja 1.5.7:
- Teraz aby przesunąć dolną belkę nawigacyjną trzeba przytrzymać za strzałkę pojawiającą się na niej
- Okno z powiadomieniami nie zamyka się po kliknięciu śpm/ppm na nim
- Poprawiona ikonka kosza w powiadomieniach
- Drobne poprawki
 
@serek Czy powiadomienia są sztywno przypisane tak, że zaczynają zachodzić leciutko na napis wiedźmin czy zależy to tylko od rozdziałki ekranu? Jakby to nie był problem to gdyby przenieść je bardziej w prawo to by to wszystko ładniej wyglądało. A tak w ogóle to świetna robota, wszystko bangla jak należy:cheers:
 
Last edited:
@serek Czy powiadomienia są sztywno przypisane tak, że zaczynają zachodzić leciutko na napis wiedźmin czy zależy to tylko od rozdziałki ekranu? Jakby to nie był problem to gdyby przenieść je bardziej w prawo to by to wszystko ładniej wyglądało.
No da się, ale po co? :p
 
Przeogromne dzięki:)

@serek Niestety podniosło bara do góry a nie w przesunęło w prawo:(

Edit:
Udało się wystarczyło podmienić "top" na "right" i wszystko działa.
Jakbyś mi jeszcze Serku drogi powiedział jak przenieść searchbara to byłbym już w pełni ukontentowany:)
 
Last edited:
Ech ładnie to tak panie kolego ludzi wkręcać. Na początku musi być "kropka" a nie "#";) A ja kombinuje jak głupi od ładnych paru minut czego nie trybi.
 
@serek
Serciu drogi, pleśniowy, możesz sprawić, żeby nowa opcja cytowania, czyli poprzez zaznaczanie tekstu, była opcjonalna? Często tak sobie czytam posty, zaznaczam myszką przeczytane linijki, niestety dymek skutecznie to utrudnia.
 
Ja po prośbie znowu. Czy dałoby się do belek z subforami dołożyć magiczną strzałkę pozwalającą na przenosiny? Taką, jak jest obecnie na belce nawigacyjnej. Tutaj, jeśli jeszcze nie zniknęło, uzasadniłem pokrętnie swoją sprawę. Zakładam, że się da, więc jeśli miałbyś kiedyś wolne kilka chwil i nie znajdujesz przeciwwskazań, to może użyłbyś swych mocy i dodał małą poprawkę? Z góry dziękuję.
I ta opcja z cytowaniami jest ogólnie przydatna, szkoda ją wywalać, przydałoby się tylko nieco usprawnić. Może dołożyć krótki czas wyświetlania znacznika?
 
Last edited:
No, da się zamienić miejscami te podfora, tylko po co? Jakoś szczególnie mocno potrzebne to nie jest :)
 
Top Bottom