Serwery leżą?

+
Może było to związane z tym że twoja talia nie spełniała wymogów: miałeś mniej niż 25 kart, więcej niż 12 kart specjalnych lub sumarycznie talia przekraczała koszt werbunku.
Raczej wątpię, zmieniłem jedną talie na drugą i poszło. Później wybrałem tą pierwszą i dalej działało.
 

Lexor

Forum veteran
Dawno nie grałem w sobotę w dzień - czy o tej porze zawsze tak jest, ze grze trudno jest znaleźć serwery?
Ogólnie gra działa, ale jakieś 3/4 prób rozpoczęcia pojedynku kończy mi się komunikatem, że gra nie może połączyć się z serwerami odpowiedzialnymi za szukanie przeciwnika.
 
Od jakiegoś czasu zauważam problemy z graniem w weekendy - albo komunikat, o którym wspomina @Lexor, albo wydłużony (ponad minutę) czas trwania wyszukania przeciwnika.
 

Lexor

Forum veteran
Dziś mam to samo. Nie spodziewałem się, że tak źle to wygląda.

Zwykle mam czas na granie jedynie w godzinach nocnych i aż tak tego "braku dostępnych serwerów" do tej pory nie odczuwałem.
 

Lexor

Forum veteran
Odnoszę wrażenie, że ten "brak serwerów" chyba nie był / nie jest za bardzo powiązany z moją ostatnią pozastandardową porą grania (środek dnia w weekend), bo wróciłem do "trybu nocnego" i przez dwie ostatnie noce dalej miałem to samo - komunikat pokazywał mi się trochę rzadziej, ale wciąż "zbyt często".

Wcześniej nigdy nie wyskakiwał mi w aż takim stopniu, a i na reddicie temat o tym jest dość nowy.

Może baza serwerów Gwinta została z początkiem kwietnia zmniejszona?
 
Top Bottom