SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

+
Status
Not open for further replies.
SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

Witam. Zainstalowałem GWINTa, lecz od razu po instalacji pojawił się komunikat - GOG Galaxy - Fatal Error i w treści - Failed to load game database. Jakieś rozwiązanie ? Pozdrawiam.
 
Reinstalacja GOG Galaxy.
Mam nadzieję że zmieniłeś domyślna ścieżkę instalacyjna dla Gwinta.
 
Niestety nic ciekawego w sieci na temat tego błędu nie znalazłem, prócz tego, że kilka(naście?) osób na przestrzeni wielu miesięcy miało taki błąd i podzielili się tym ze światem.
W odpowiedziach ludzie pisali jedynie żeby sprawdzić czy jesteśmy zalogowani jako administrator i czy antywirus i/lub zapora nie blokują działania programu. Tylko tyle i aż tyle. Na twoim miejscu pisałbym do GOGa, to ich program i oni powinni wiedzieć co z tym zrobić najlepiej.

Jasne, szanse, że Ci pomogą dzisiaj przed testami są nikłe, ale co ci pozostało?

No nic, z mojej strony mogę ci życzyć co najwyżej powodzenia!
 
Jedynie odinstalować program i Gwinta, osunąć wszelkie pozostałości po nich, wyczyścić rejestr programem CCleaner, następnie restartować komputer i zainstalować GOG Galaxy i Gwinta jeszcze raz przy wyłączonym antywirusie, przy pierwszym uruchomieniu Gwinta dodać go do Zapory systemowej (antywirus nadal wyłączony).
 
SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

Witam
Czy ktoś z was również zetknął się z problemem zniekształconego dźwięku. Tyczy to się zarówno muzyki i odgłosów z głównego menu. Ciężko mi to czegoś porównać. Coś jakbym słuchał radia nie na takiej częstotliwości jakiej trzeba. Nie znalazłem narazie nikogo kto by miał podobny problem.
 
Spróbuj podłączyć inne głośniki lub słuchawki. Możliwe też że kabel jack nie jest dociśnięty. Ewentualnie reinstall sterowników dźwiękowych. Musisz sam popróbować z naprawą, my na forum możemy najwyżej pomóc :)
 
SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

Gra się crashuje w randomowym momencie po wciśnięciu przycisku multiplayer, czasem już podczas znajdowania przeciwnika, czasem podczas wyboru kart i czasem podczas gry. Niestety na 6 gier które chciałem rozegrać każda kończyła się crashem.

EDIT: wygląda na to, że problem dotyczy posiadaczy grafiki AMD Radeon, gracze posiadający kartę od Nvidii grają bez problemów.
 
Last edited:
SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

Może żeby ułatwić Redom robotę, piszcie wszystkie błędy na jakie napotkaliście w jednym temacie, a nie 20 innych.
 
Dobry pomysł:
O ile sama gra fajna i serwery raczej się na razie nie palą, to gra już jest bardzo niestabilna.
Specyfikacja komputera:
AMD FX-8320 3,50 GHz
Radeon R9 270x
8 GB RAM DDR3
i Dysk SSD

I wywala mi grę, dosłownie 4 razy w przeciągu 15 minut :/

---------- Zaktualizowano 15:33 ----------

A tutaj widać brak "r" w "your"

 
Gra się nie logowała, użycie sieci w menedżerze zadań 0/0. Po kliknięciu "napraw" w galaxy ożyła.

EDIT.
Z tym "ożyła" to przesadziłem, teraz zacięła się na poszukiwaniu przeciwnika - użycie sieci 0 w porywach do 0,1 MB/s...
 
Last edited:
Program przestał odpowiadać na etapie wyboru kart do ponownego losowania przed rozgrywką.
Coś czuję że test serwerów będzie oblany, ale w sumie nawet blizzard sobie z tym na premierę D3 nie radził ;)
w załączniku raport. Teraz w galaxy jest nieaktywny przycisk "graj", spróbuję restartu.
 

Attachments

  • 2016-09-23_174138.zip
    58.6 KB · Views: 56
Last edited:
Gra się sypie na potęgę. Najdalej jak udało mi się dobrnąć nim się posypała to dojście do wyboru jakie karty odrzucić z tego co mi trafiło "na rękę".

Zrobiłem postęp. Mój nowy rekord to obejrzenie jak przeciwnik jako pierwszy zagrywa pierwszą kartę. Swojej kolejki niestety nie doczekałem :)
 
Last edited:
Powiedzcie jak tu załączyć plik to dodam 7 raportów XD z każdym crashem jest kolejny

EDIT: Mediafire albo to co kolega napisał niżej, "go advanced"
 
Last edited:
Ja 1 rundę nawet rozegrałem :p

PS. Jak się tutaj dołącza pliki?

Ja rozegrałem nawet 3 pełne mecze i żadnych większych problemów nie zauważyłem. Jedynie raz przy połączeniu do meczu nie pokazały się karty i musiałem opuścić rozgrywkę. Trochę mało kart, brak polskiej wersji, itp. ale na tym etapie to normalne (zwłaszcza brak kart).
A poza tym jest super. Wciąga jak diabli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom