SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

+
Status
Not open for further replies.
Pliki możecie dołączać przy pełnej odpowiedzi (nie korzystając z szybkiej odpowiedzi w temacie - klikacie "zaawansowana edycja" i się otwiera pełne okno odpowiedzi)

Kolejny crash - tym razem po znalezieniu przeciwnika, na etapie ładowania rozgrywki.
 

Attachments

  • 2016-09-23_174902.zip
    47.9 KB · Views: 29
Sterowanie na myszce: tragiczne! W porównaniu do Hearthstone'a drewno niesamowite. Poprawcie to proszę, bo na PC grać w karciankę na padzie to podchodzi pod masochizm.
 
Crashe gry podczas wczytywania się rozgrywki, czasem w jej trakcie.

Ogólnie nie udało mi się jeszcze do końca krat nigdy podmienić. Zawsze był crash
View attachment 73730
View attachment 73740

Wybrane losowe 2 raporty, bo mam ich dużo.
 

Attachments

  • 2016-09-23_174002.zip
    61.7 KB · Views: 36
  • 2016-09-23_174812.zip
    54.9 KB · Views: 36
znalazłem bug
1. jak grasz lamberta to przywołuje vesemira i eskela ale też dodatkowego lamberta
2. czasami jak masz lodowego giganta to jak się drugi raz rzuci zimno to dodaje mu znowu np.na początku ma 7 potem po rzuceniu zimna 9 a jak ktoś rzuci jeszcze raz zimno to ma 11
 
Karta AMD, nie ma opcji na gre
 

Attachments

  • 2016-09-23_181106.zip
    56 KB · Views: 42
  • 2016-09-23_180500.zip
    55.3 KB · Views: 40
  • 2016-09-23_175830.zip
    48.5 KB · Views: 46
Znalazłem pewną niezgodność:
Draug ma zdolność do likwidacji jednostki z Siła mniejszą niż 3, a zlikwidował jednostkę o Sile równej 3.
 
Karta Draug ma zły opis - powinno być napisane destroy any unit with 3 strength or less a nie destroy any unit with less than 3 strength :)
 
Ludzie piszą już o tym amd, ale w razie czego dorzucę coś od siebie (też radeon). Dostałem n[. komunikat o takim numerze: 2016-09-23_182120
 
Trzy kolejne:
1. ładowanie po znalezieniu przeciwnika
2. po wyborze kart, przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki
3. ładowanie po znalezieniu przeciwnika.

Kill the servers chyba się powiodło. Czeka Redów dużo pracy.
Swoją drogą aż dziwne że nie ma na forum nikogo z ekipy do moderowania dyskusji, podpowiadania czy choćby powiedzenia czy mamy tu wrzucać logi czy gdzie...
 

Attachments

  • Gwent (KTS).zip
    142.9 KB · Views: 43
Od siebie dodam że ani razu nie wysypało mi gry. Moja specyfikacja to GTX 970, i5 6500 i 8 GB DDR4. Może problem jest tylko na kartach AMD?
 
Potwierdzam - Radeon 7970 i przejście do choćby połowy rozgrywki jest prawie niemożliwe. Każde włączenie gry kończy się crashem (a raportów mam z pińćset) w różnym momencie gry (od ekranu ładowania, do stołu). Różne ustawienia gry, czy też granie w oknie nie pomaga. Sterowniki najnowsze.
 
Ja tak samo w kwestii craschy to nie miałem ani jednego. Czasami żeby móc zagrać musiałem wyłączyć i włączyć grę ponieważ szukało przeciwnika w nieskończoność.
Znalazłem jeden błąd w grze odnośnie Foltesta, który ma napisane, że kopiuje tylko brązowe karty a mi się zdarzyło zobaczyć kopiowanie srebrnej.
Jak na "alfe" gra wygląda przyzwoicie i przynajmniej działa.
Jak kogoś interesuje to moje podzespoły:
- AMD FX-6100
- Gigabyte GeForece GTX 960
- 8 GB RAM DDR 3
 
Ja rozegrałem z dziesięć kolejek i na razie znalazłem kilka błędów:
- po wyborze talii wywala mnie z powrotem do wyboru talii bez szukania przeciwnika; po kilku razach załapuje i gra szuka przeciwnika; większą część działa normalnie to znaczy wyszukuje przeciwnika i gram :)
- jak zagrałem kartą Operator wylosowało mi kartę ropucha (nie wiem dokładnie jak się nazywała) po czym wyskoczył mi ekran wyboru kart, gdzie były dziwne napisyView attachment 73970
 

Attachments

  • gwint_blad.jpg
    gwint_blad.jpg
    287.9 KB · Views: 40
- jak zagrałem kartą Operator wylosowało mi kartę ropucha (nie wiem dokładnie jak się nazywała) po czym wyskoczył mi ekran wyboru kart, gdzie były dziwne napisyView attachment 73970

Te napisy to nic wielkiego. Zamiast nazwy czynności, wyskoczyła ci część kodu źródłowego. Konkretnej biblioteka pod którą jest zapisana czynność przyznawania punktów do ropuchy równej punktom wybranej przez Ciebie karty.
 
Ponieważ część osób chyba przeoczyła tą informację, podaję link do posta w którym @Marcin Momot opisał gdzie należy zgłaszać błędy -> LINK. Tutaj oczywiście można nadal o błędach dyskutować :).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom