Sety pancerzy.

+
Mistrz płatnerz to krasnolud we wrońcach. Mistrz miecznik to elf w Novigradzie. Niby do zrobienia questu dla niego potrzebujesz 24lvl, ale są magicy, którzy zrobili to na 4. Ja zrobiłem na 9. Da się, bez problemu. Tylko trzeba trzymać się z tyłu.
 
Kowal mistrz - oxenfurt niedaleko kowala blisko wody
Płatnerz mistrz - oxenfurt rynek

Czeladnicy rozsiani są wszędzie, mistrzów można znaleźć praktycznie w każdym większym mieście lub kasztelu, Ci dwaj powyżej są bardzo łatwi do odnalezienia i do tego są blisko siebie. Aby odblokować arcymistrza kowala i płatnerza trzeba zrobić misje, dla kowala elfa na rynku misja "pierogi i (nie pamiętam) a dla płatnerza(kobieta w kasztelu krwawego barona) trzeba zrobić misje na skeligge, co wymaga wyższego poziomu aby poszło gładko.

Co do ulepszeń, bo pytań o nie multum - WSZYSTKIE ULEPSZENIA ZNAJDZIECIE KUPUJĄC MAPY OD KUPCÓW(kowale i płatnerzy(e?) również) są cholernie tanie ! Starczy je przeczytać a następnie zaznaczyć do śledzenia w zadaniach. Ulepszenia do nich również znajdziecie poprzez zadanie, nic nie trzeba szukać na chybił trafił ani prosić nikogo o miejsce też nie trzeba, spojrzenie na mapę czy po kupcach będzie szybsze niż szukać to w necie.
 
Last edited:
Mistrz płatnerz to krasnolud we wrońcach. Mistrz miecznik to elf w Novigradzie. Niby do zrobienia questu dla niego potrzebujesz 24lvl, ale są magicy, którzy zrobili to na 4. Ja zrobiłem na 9. Da się, bez problemu. Tylko trzeba trzymać się z tyłu.

To są arcy mistrzowie. No i nie krasnolud, a jego "pomocnica" ;)
 
Do wykuwania mistrzowskich zbroi różnych szkół wiedźmińskich i innych schematów na takim poziomie.
 
Wie ktoś może, jaki jest minimalny lvl wymagany do założenia pancerza gryfa 3 stopień? Teraz mam dopiero 18 lvl postaci, jestem ciekawy ile jeszcze muszę poczekać? :D
 
Ja tam jestem zadowolony że dziś zrobiłem pierwszy zestaw kota i założyłem.
Ja juz mam uleprzenie kota z mieczami, hyba ale zrobie sobie miecze z setu niedzwiedzia bo maja wiecej bonusu na krytyczne szkody.
Wie ktos morze czy jests w gerze set wilka, znalazlem tylko gryfa, zmije, kot i niedzwiedz.

p.s. przepraszam za bledy ale nie mam PL klawiatury
 
Witajcie. Ja skolei mam taki problem zrobiłem quest rynsztunku gryfa 3 a potem dopiero zrobiłem gryf 2. I nie mogę wykrafcić dwójki tylko mam ze zrobic wyśmienite,ale żeby to zrobić trzeba zrobić ulepszone.. tylko jak mam to zrobić? Oo
 
Witajcie. Ja skolei mam taki problem zrobiłem quest rynsztunku gryfa 3 a potem dopiero zrobiłem gryf 2. I nie mogę wykrafcić dwójki tylko mam ze zrobic wyśmienite,ale żeby to zrobić trzeba zrobić ulepszone.. tylko jak mam to zrobić? Oo
Zadbaj, chłopie, o ortografię.
A jedynkę masz? Żeby stworzyć u rzemieślnika określony poziom pancerza musisz mieć w ekwipunku jego poprzednią wersję.
 
Dla mnie to skandalem jest brak zestawu szkoły wilka, z tego co widzę, niezłe jaja, może dojdzie w dlc.
 
To ja takie pytanko techniczne, czy jest lepszy lekkit set / zestaw itemów niż mistrzowski kotka ?
 
W tym linku:
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-27-wiedzmin-3-rynsztunek-szkoly-kota-mapa
Podają gdzie kupić mapy, u jakich konkretnie kupców/kowali itp. Dla przykladu kota:
Mapy na podstawowy i ulepszony (I) rynsztunek Kota - kupisz je u Sprzedawcy i Kowala we Wsi Konary (pierwsza osada na zachód od Kasztelu Wrońce - siedziby Krwawego Barona). (Zobacz na tym obrazku.)
Mapa na wyśmienity (II) rynsztunek Kota - kupisz ją u sprzedawcy w Kasztelu Wrońce. Znajduje się on zaraz obok kowala - krasnoluda.
Mapa na mistrzowski rynsztunek Kota (III) - kupisz ją we Wsi Zalipie (pierwsza po prawej, od Kasztelu Wrońce).
Tylko, ze u mnie te mapy są w innych miejsach, a raczej nie ma ich tam gdzie niby maja wg tego byc ;/ Czyli, ze one są losowo u kazdego rozmieszczone tak? Jak tak, to chyba będzie trzeba przeczesać całe Velen i szukać tych map.... Bo rozumiem, ze tylko w Velen i w Novigradzie mogą być, czy na Skeligge tez?
 
Wiem, ze post pod postem, ale inaczej nie odświeżę, a nie chce nowego tematu zakładać.
Czy questy z poszukiwaniem rynsztunków można uruchomić w inny sposób niż kupienie mapy?
 
Jeżeli znasz położenie skrzynek ze schematami to możesz się udać w dane miejsce i po prostu dany schemat/schematy podnieść, nawet jeżeli nie masz mapy..
 
Tyle to wiem, chodzi mi o to czy da rade uruchomic questa w dzienniku bez kupienia mapy. I druga sprawa, znalazłem wczesniej jakies schematy na ulepszenia niedzwiedzia, teraz dopiero kupilem wszystkie mapy i w zadnym zadaniu nie mam zadnego podpunktu zaliczonego. Jak sprawić, zeby te pkt teraz te zadania zaliczyc? :D Bo chce zrobic wszystkie misje poboczne w tej grze, no, a bez tego ani rusz :D

Dobra, wystarczylo "zbadac" znak szkoly na skale i zadanie zostało zaliczone.
 
Last edited:
Witam,


Mam taki dziwny problem, jeśli chodzi o rynsztunek szkoły gryfa. Otóż udało mi się zebrać komplet schematów na ulepszone elementy rynsztunku, za co zabrałem się na niedługo przed wbiciem na 15 poziom umiejętności Geralta, wiedząc że właśnie tego poziomu wymagają wszystkie elementy ULEPSZONEGO rynsztunku. Już miałem się zabierać za wykuwanie zbroi, kiedy zauważyłem, że wymaga ona 18 poziomu, to jeszcze 3 do nabicia jak się okazuje. Jakoś to oczywiście przeżyję, ale tak się zastanawiam - gdzie nie czytałem o ulepszonym rynsztunku gryfa, czy w poradnikach, czy w opisach, to wszędzie jest napisane, że wymagany jest poziom 15. Totalnie nigdzie nie znalazłem opisanego wątku, który wymienia zmianę wymaganego poziomu jako element jakiegoś patcha, tudzież nie znalazłem żadnego posta gracza, który by miał ten sam problem i tak się zastanawiam, czy u Was sytuacja wygląda tak samo - a może wpływ na to ma poziom trudności gry (ja gram na "Krew, pot i łzy")?

Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
W którymś z łatek (coś po dodaniu rynsztunku Wilka) zrównano wymogi wszystkich rynsztunków (wcześniej tylko Wilk miał o te 3 poz. wyżej, czy tam ileś).
 
Top Bottom