Seven: The Days Long Gone

+
Seven: The Days Long Gone




Szykuje się dość ciekawa gra od twórców Wiedźmina 3 i Kholat.
Seven to izometryczna gra RPG w klimacie post*apokalipsy na komputery osobiste. Za
produkcję odpowiadają rodzime studia: IMGN.PRO, twórcy Kholat, oraz Fool’s Theory,
zatrudniające osoby pracujące niegdyś nad Wiedźminem 2: Zabójcy Królów iWiedźminem 3:
Dziki Gon. Seven napędzane jest przez silnik Unreal Engine 4.

Seven rozgrywa się w autorskim świecie zwanym Empire of Vethrall, gdzie ludzkość przeżyła
niemal całkowitą anihilację, a średniowieczne realia przeplatają się z pozostałościami
starożytnej, niezwykle zaawansowanej cywilizacji. Ludzie z trudem podnieśli się po apokalipsie,
która była pokłosiem próby ściągnięcia Boga na ziemię i zmuszenia Go do „odpowiedzenia” za
wszelkie krzywdy, jakie wycierpiał gatunek homo sapiens w całej swej historii. Świat
przedstawiony pełen jest okrucieństwa i dualizmu. Deweloperzy gry inspirowali się serią
skradanek Thief, dlatego też gracze wcielają się w rolę samotnego podróżnika, będącego
sprytnym złodziejem.

Cechą szczególną Seven jest otwarty i świat i sposób jego przemierzania. Protagonista gry
może bowiem pokonywać niemal wszystkie przeszkody terenowe za pomocą technik parkour.







Wywiad
http://www.ppe.pl/publicystyka/2082/...i-kholata.html
Premiera: 1 grudnia 2017r.
Platformy: PC
 
Last edited:

Yngh

Forum veteran
Po przeczytaniu opisu bardziej niż z Thiefem mam skojarzenia z Age of Decadence. Tak czy siak, jako iż jest to nowa inicjatywa w świeżym, autorskim uniwersum, warto się tej grze przyglądać. Kolejny ciekawy polski projekt.
 
Całkiem ciekawie to wygląda. Pierwsze screeny mnie lekko odrzucały, bo zmęczyła mnie już ta komiksowa grafika. Coś co kiedyś było oryginalną rzeczą dzisiaj staje się normą mającą ukryć niedostatki technologiczne. W ruchu jednak gra zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i chętnie sprawdzę po premierze.
 

cyseal

Guest
Hey, could you write in english too? Is this a Fallout spiritual successor?
 
@cyseal Here's a PC Gamer short article about this game.
It's a postapocaliptic, isometric RPG made by some people who also worked on Witcher 2 and 3.
 
Last edited:
[video=youtube;PPnTH2-swgQ]https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=PPnTH2-swgQ[/video]

Premiera 1 grudnia tego roku. Szkoda że ta niby EK ma całą zawartość w formie cyfrowej...
 
Skusiłem się. W salonie Empik dostali dokładnie JEDNĄ sztukę. ;) Ale może warto nadmienić, że tam ta edycja też jest dostępna w cenie 99 zł.
Spotkał się już ktoś z systemem nobox.pl? Pierwszy raz coś takiego widzę. W pudełku z grą jest kod do wykorzystania na tej stronie, którego aktywacja dopiero powoduje wysłanie nam kodu na Steam.
Jak dla mnie trochę lipa, trzeba zakładać kolejne konto, podać adres email, zgodzić się na regulamin...
 
Chodak;n9921041 said:
Spotkał się już ktoś z systemem nobox.pl?

Niestety tak. Za pierwszym razem napsuło mi to krwi, bo odruchowo wpisałem kod na Steamie, a tu lipa, nie działa. Kolejne próby nic nie dały, wreszcie doczytałem ulotkę... Podobnie jest teraz z grami dołączanymi do CD Action. Nie dostaje się już kodów do poszczególnych gier tylko kod do wpisania na ich stronie gdzie dopiero odblokowują się kody do Steama czy innych. Zabezpieczenia w zabezpieczeniach.
 
Top Bottom