Sewris Gamecorner ocenia Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną na ... 2,5/5

+
Sewris Gamecorner ocenia Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną na ... 2,5/5

Dużo osób na forum marudzi, że CDP nie wrzuca linków do negatywnych recenzji :)TUTAJ Można obejrzeć wideorecenzję serwisu Gamecorner (taki serwis o grach powiązany z Gazetą Wyborczą).Ja osobiście - uśmiałem się :D A gdy recenzent powiedział "GERALD" to od razu wystawiłem ocenę tej recenzji :D.Miłego oglądania :)
 
OOOO fak!Ten koleś co robił tą recenzje grał w ogóle w Wiedźmina?!Czytał kiedykolwiek aktualności tu, na forum?Czuje do niego podobną odrazę jak do znanego wszystkim Howarda Webba....
 
No a teraz zacznie się "jeżdżenie" po ludziach którym wiedźmin nie przypadł do gustu. I znów będziecie chcieli dostawac więcej dobrych newsów. :D
 
Koleś który recenzuje ER użyczył w Wiedzminie głosu Jaskrowi. :teeth: A co do meritum to facet w sumie obiektywnie ma sporo racji. Animacja postaci rzeczywiście została poprawiona ale tylko w paru scenach w pozostałych ręce zwisają jak dawniej. Ładowanie również czasami trwa u mnie nienormalnie długo :dead:
 
E, nie czepiajcie się ;). Pierwsza recenzja ukazująca Wiedźmina we właściwym świetle :D.
 
kaz07ik said:
kaz07ik said:
Czuje do niego podobną odrazę jak do znanego wszystkim Howarda Webba....
Ja czuję w tym wszystkim robotę Webba xD
Ten post jest genialny. Ten dowcip na czasie...Wracając do tematu - w sumie recenzent ma w kilku kwestiach rację,a cała ER równie dobrze mogłaby zostać wydana jako zwykły patch. Jedynym argumentem, który usprawiedliwia takie huczne wydanie są ścieżki językowe.
 
Top Bottom