Sezon Drakonidów dobiega końca!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Sezon Drakonidów zakończy się w piątek 31 sierpnia o godzinie 10:00. Pozostało Wam 14 dni aby pomóc Saski (i zdobyć jej awatar)!
 
Tzn. we wrześniu nie będzie można grać rankedów?
Homecoming przecież dopiero w październiku, a kto wie czy nie później, czyli przez ponad dwa miesiące nudy na potyczkach??????
Chyba nie dam rady :mad:
 
Aha a ja nie grałem zbyt wiele w tym sezonie by odsapnąć i wrócić w chwale na początek sezonu wojownika xd Troche lipa ale co tam.
 

Nerys

Forum regular
Hmm trochę dziwne. Ktoś kto nie grał we wrześniu 2017 nie będzie miał teraz szansy na zdobycie ramki, awatara i tytułu za ten sezon i będzie musiał czekać aż do września 2019?
 
Last edited:
Od czasu feralnego patcha mamy zapewniania o przemyślanych decyzjach itp a tu widzimy na odwrót, nic się od tego patcha nie zmieniło, każda decyzja jaka podejmują Redzi jest pozbawiona sensu i logiki, nie tak to działa sami te grę uśmiercicie, błąd za błędem.
 
Ale wy wszyscy marudzicie i narzekacie, aż się jedzenie zwraca z żołądka... Alicja, wstań z tego biurka i idźmy na mahakamskiego dwójniaka, ja stawiam. ;)
 

Guest 4136390

Guest
Skoro taka decyzja została podjęta to nie bez powodu. Nikt nie chce robić nam na złość, po prostu taka jest potrzeba a my nie musimy o tym wiedzieć i tyle. Nie widzę w tym nic złego, po prostu HC zbliża się wielkimi krokami :love:.
 
Skoro taka decyzja została podjęta to nie bez powodu. Nikt nie chce robić nam na złość, po prostu taka jest potrzeba a my nie musimy o tym wiedzieć i tyle. Nie widzę w tym nic złego, po prostu HC zbliża się wielkimi krokami :love:.

Wielkimi krokami, ale powolnymi.
 
Sezony rankingowe będą się odbywać bez zmian, 31 sierpnia rozpocznie się Sezon Wojownika. Przerwa międzysezonowa dotyczy Pro Laddera, kolejny sezon Pro Ladder rozpocznie się po zakończeniu projektu Homecoming.
 
Skąd w ogóle te dywagacje o zamknięciu gier rankingowych na jakiś czas? Przecież to byłoby już maskryczne położenie laski i ignorancja wobec obecnej wersji gwinta, do bólu.
 
Last edited:
Skąd w ogóle te dywagacje o zamknięciu gier rankingowych na jakiś czas? Przecież to byłoby już maskryczne położenie laski i ignorancja wobec obecnej wersji gwinta, do bólu.
Stąd, że jeszcze do około godziny 10 dziś, w tym samym poście, który komentujemy, była zawarta informacja, że będzie to ostatni sezon rankingowy w ogóle i identyczne info można było uzyskać na oficjalnym facebookowym fanpage Gwinta.
https://www.facebook.com/GwintPL/photos/a.1790997227785835/2202734979945389/?type=3&theater
Polecam komentarze fanpage wraz z historią edycji, gdyż wyjaśniano w nich jednoznacznie, że offseason dotyczy rankingu jako takiego, nie tylko pro laddera. Takie też wyjaśnienie dostałem jeszcze dziś ok. 10 od administratora fp, gdy odezwałem się do niego przez wiadomość prywatną. Sprostowanie pojawiło się dopiero godzinę temu.
 
Stąd, że jeszcze do około godziny 10 dziś, w tym samym poście, który komentujemy, była zawarta informacja, że będzie to ostatni sezon rankingowy w ogóle i identyczne info można było uzyskać na oficjalnym facebookowym fanpage Gwinta.
https://www.facebook.com/GwintPL/photos/a.1790997227785835/2202734979945389/?type=3&theater
Polecam komentarze fanpage wraz z historią edycji, gdyż wyjaśniano w nich jednoznacznie, że offseason dotyczy rankingu jako takiego, nie tylko pro laddera. Takie też wyjaśnienie dostałem jeszcze dziś ok. 10 od administratora fp, gdy odezwałem się do niego przez wiadomość prywatną. Sprostowanie pojawiło się dopiero godzinę temu.

No to jak widać bałagan w studio nadal jest i nie wróży to nic dobrego przed HC.
 
Jak długo po zakończeniu sezonu pojawiają się nagrody za pozycję w rankingu? Sezon zakończony a nagród nie ma na moim koncie...
 
Jak długo po zakończeniu sezonu pojawiają się nagrody za pozycję w rankingu? Sezon zakończony a nagród nie ma na moim koncie...
No chyba sobie troszkę żartujesz, bo sezon dopiero co się skończył 20 min temu, poczekaj jeszcze 30 min to będziesz miał... rozumiem jakbyś to pisał jutro o tej godzinie i nie miałbyś jeszcze tych nagród. Cierpliwość....
 
Jak długo po zakończeniu sezonu pojawiają się nagrody za pozycję w rankingu? Sezon zakończony a nagród nie ma na moim koncie...
Chwilę trzeba poczekać...Myślę, że max do godziny od zakończenia wszystko powinno być rozdane i rozpocząć się kolejny sezon.
 
No chyba sobie troszkę żartujesz, bo sezon dopiero co się skończył 20 min temu, poczekaj jeszcze 30 min to będziesz miał... rozumiem jakbyś to pisał jutro o tej godzinie i nie miałbyś jeszcze tych nagród. Cierpliwość....
Nie żartuję. To mój pierwszy sezon więc nie wiem jak to było wcześniej. Nagrody za dailies itp. pojawiają się od razu, stąd niepokój że w tym przypadku coś nie zabanglało :)
 
Top Bottom