Sezon Drakonidów!

+
grałem z przeciwnikiem który przestał zagrywać karty mimo to po przekroczeniu czasu wskakiwały mu karty na stół a po drugie jak napisałem miałem, gotową kartę do zagrania a nie mogłem jej zagrać bo jak przyszła moja kolej to karta została odrzucona mimo że od razu chciałem ją zagrać jak przyszła moja kolej to z automatu karta została odrzucona a w następnych ruchach mimo że od razu rzucam kartę i chcę zadać obrażenia konkretnej karcie to karta zadaje obrażenia losowej karcie wiem że jest 8 sekund na zagranie karty ale ja zagrywam, kartę jak tylko jest mój ruch i nie trwa to 8 sekund
 
OK ROZUMIEM ALE DLACZEGO JAK PRZYCHODZI MOJA KOLEJ I CHCĘ ZAGRAĆ KARTĘ TO JEST ODRZUCANA MIMO ŻE CHCĘ JĄ RZUCIĆ ODRAZU GDY JEST MÓJ RUCH A INNE KARTY JAK RZUCAM OD RAZU ZAMIAST ZADAWAĆ OBRAŻENIA KARCIE KTÓREJ CHCĘ ZADAĆ ZADAJĄ LOSOWEJ JEDNOSTCE MIMO ŻE NIE PRZEKRACZAM LIMITU CZASU
 

Lexor

Forum veteran
Nie powiem Ci dlaczego, musiałbyś zrobić np. screenshot albo, lepiej, filmik z takiej sytuacji.
 
ok jak będzie taka sytuacja zrobię filmik a może mi ktoś wytłumaczyć jak działa inspiracja
 

Lexor

Forum veteran
Masz w opisie karty - dana czynność działa jesli karta jest zboostowana.
 
Tryb sezonowy jak dla mnie świetny, w 4 dni zrobione mistrzostwo Arnjolfa, farmienie punktów nagród nigdy nie było tak szybkie. I nawet można odpocząć od problematycznych DJów czy Foltestów bo są w tym trybie niegrywalni.
 
Najlepszy tryb do tej pory wszystkie poprzednie nie interesowały mnie tak jak ten. Te emocje kiedy straciłeś kartę bo zagapiłeś się na siatkówkę. Xd tak sobie myślę że dowódca nowej bądź starej nacji który skraca czas "myślenia" do 10 sekund byłby git :)
 
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby w kolejnym trybie wydłużyć czas trwania tury do 30 minut. Tak żebym zdążył ugotować ziemniaki zanim będzie pora na kolejny ruch.. :coolstory::coolstory::coolstory:
 
Kiedy wreszcie będzie weekend z gwarantowaną karą premium z beczki? Czekam z tym otwieraniem beczek od miesiecy. Ostatni raz kiedy widziałem ten event był jeszcze przed dodatkiem krwawej klątwy. WTF?
 

Lexor

Forum veteran
Kiedy wreszcie będzie weekend z gwarantowaną karą premium z beczki? Czekam z tym otwieraniem beczek od miesiecy. Ostatni raz kiedy widziałem ten event był jeszcze przed dodatkiem krwawej klątwy. WTF?

Już dawno była informacja że rezygnują z tych weekendów.
 
Najlepszy tryb sezonowy odkąd gram. Szybkie decyzje i znajomość swojej talii to podstawa. Dobrze dobrany dowódca z krótką animacją to słuszna decyzja i nawet nie musi być najmocniejszy. Brawo!
 
Witam. Co trzeba wykonać poza dojściem do ostatniej ramki ze smokiem w trybie sezonowym ( i rzecz jasna opłaceniem jej piórkami ) aby ją otrzymać? Dotarłem do niej, wykupiłem ją lecz otrzymałem ją niekompletną...bez głowy smoka...Tak jakby była to jedynie kolejna, przedostatnia forma ramki. Czy to jest jakiś błąd czy ja nie wykonałem czegoś po drodze do otrzymania ramki? Można coś jeszcze z tym zrobić, aby uzyskać ramkę z sezonu drakonidów?
 
Aby otrzymać ramkę Sezonu Drakonidów, która jest widoczna na środku ekranu po wejściu do Księgi Nagród, musisz wykupić wszystkie podpunkty w tym drzewku.
 
Dla mnie też najlepszy tryb sezonowy jak do tej pory. Sprawił że wróciłem do gry po miesięcznej przerwie. Chciałbym żeby został wprowadzony taki tryb na stałe.
 
Top Bottom