Sezon Driad jest już dostępny!

+


Sezon Driad i aktualizacja 9.3 są już dostępne, sprawdź jakie specjalne tryby rozgrywki czekają na Ciebie we wrześniu.

Tryby Sezonowe we Wrześniu
02.09. - 07.09. Banicja
  • Po mulliganach, Wygnaj talie obu graczy. Kiedykolwiek karta pojawi się w talii gracza, Wygnaj ją.
07.09. - 14.09. Podwójna stawka
  • Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
14.09. - 21.09. Cierpliwość jest cnotą!
  • Na początku swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1.
21.09. - 28.09. Bliźniacze zaklęcie
  • Raz na turę, gdy zagrywasz kartę specjalną, bezpośrednio po tym stwórz i zagraj jej drugi egzemplarz.
28.09. - 05.10. Układ sił
  • Na początku partii zmień siłę każdej jednostki ze swojej talii początkowej na jej koszt werbunku.
Lista Zmian: Link
Ten sezon skończy się 5tego października, o 10:00 czasu letniego.

To ostatni sezon który liczy się do klasyfikacji tegorocznego turnieju GWENT Masters.
 
Hej, od jakiegoś czasu mam zablokowane talie potworów, elfów i własną. Ktoś wie co jest tego przyczyną?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Ok, byłem pewien że trybów jest 12, na każdy sezon po jednym, stąd omyłka. Szał Bojowy jak mniemam wróci na początku października w takim razie. Dzięki
 

Ely74

Forum regular
Co się stało z Szałem Bojowym? Czemu najlepszy tryb gry w Gwincie zniknął?
Kwestia kto co lubi . Ja z tego sezonu lubię Cierpliwosć jest cnotą - świetny tryb . Lubię Banicję za to Bliżniacze Zaklęcia uważam za najgorszą opcję z możliwych. Rok temu to już w ogóle był dramat jak w 3 rundzie każdy rzucał Ragnarok na oba rzędy i cała rundę płonęło wszystko . Teraz jest ciut lepiej ale nadal to jest dziwaczny tryb
I to samo jest z Podwójną stawką. Nie dość ,że zagranie szpiega wyciąga kartę z talii rywala ( a z opisu trybu wynika coś innego) to jeszcze ktoś kompletnie nie przemyślał obu trybów w opcji z Anlasem
Zagrałem kilka razy i Anlas wchodzący raz z 4 rozdarciami a za chwilę z 4 darami natury lub 4 kościanymi talizmanami to jest jest jakieś neiporozumienie. Po 4 grach w których rywalowi zostawało 12-14 pkt po zagraniu mojego Anlasa to jest po prostu nudne. Zwłaszcza ,że drugi mi dawał zazwyczaj 70 pkt wzmocnień z kościanego
W Bliżniaczych zaklęciach będzie identycznie .. Nikt nie wytrzyma 4 rozdarć zagranych przez Anlasa

W Banicji powinna być PRzechera zablokowana bo jednak w tak krótkim trybie możliwość zagrania 1 karty więcej jest jednak trochę słabe ( oczywiście można grać Syndykatem lub Skellige i na końcu mieć praktycznie same karty generujące monety lub wzywające Skellige z cmentarza
 
W Banicji powinna być PRzechera zablokowana bo jednak w tak krótkim trybie możliwość zagrania 1 karty więcej jest jednak trochę słabe
Wg tej logiki hochsztapler, Dana czy Leszy też są dodatkowymi kartami z rozkazu dowódcy.
Banicja i ten tryb-8sek to moje ulubione, bo korony dzienne wpadają błyskawicznie :)
 
Przepraszam, mam pytanie - dlaczego nie mogę zagrać w wydarzenie sezonowe? 10 poziom czego muszę zdobyć?
gwent.png
 
Przepraszam, mam pytanie - dlaczego nie mogę zagrać w wydarzenie sezonowe? 10 poziom czego muszę zdobyć?View attachment 11256019
Taki błąd się czasem pojawia, najlepiej wejdź w księgę nagród, kontrakty, przejrzyj podróż albo wróć do poprzedniego menu i ponownie wybierz grę i powinno wrócić do Twojego aktualnego poziomu.
 
Top Bottom