Sezon elfa?

+
Cześć,

gram w Gwinta stosunkowo krótko. Dziś włączyłem grę (na telefonie) pokazał mi się komunikat 'Sezon elfa' po czym zniknęły rankingi (wszystko na 0 0 0) i nie ma opcji 'rozgrywka sezonowa' która była widoczna obok opcji "rozgrywka klasyczna' i 'trening'.

Czy to ma związek z aktualizacją?
 
Tak ma to związek z aktualizacją i nowym sezonem. Rok w Gwincie jest podzielony na 12 sezonów z grubsza pokrywających się z miesiącami kalendarzowymi. W marcu mieliśmy sezon niedźwiedzia, któy dzisiaj się skończył. Co sezon zmieniają się zasady rozgrywki sezonowej (czyli tej, która zniknęła), drzewka sezonowe z nagrodami i zerują się wyniki rankingowe.
 
Tak ma to związek z aktualizacją i nowym sezonem. Rok w Gwincie jest podzielony na 12 sezonów z grubsza pokrywających się z miesiącami kalendarzowymi. W marcu mieliśmy sezon niedźwiedzia, któy dzisiaj się skończył. Co sezon zmieniają się zasady rozgrywki sezonowej (czyli tej, która zniknęła), drzewka sezonowe z nagrodami i zerują się wyniki rankingowe.

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli nie czegoś takiego jak ranking całkowity? Np żebym po dwóch latach widział ogólną moją liczbę zwycięstw / porażek / remisów?
 
Last edited:
Top Bottom