Sezon Gryfa.

+
Jeszcze nie tak dawno, dostałem odpowiedź, że co roku, w każdym miesiącu, będzie ten sam sezon, a tu proszę! Driady odchodzą, a Gryfy przylatują, i oczywiście nic do takich zmian nie mam, oby było ich więcej.
 
Już jakiś czas temu o tym było. Gryf wchodzi za Driade, Driada wejdzie za Wojownika który wylatuje. I tak już zostanie, bo drzewka sezonowe mają mieć zapisany postęp.
 
Już jakiś czas temu o tym było. Gryf wchodzi za Driade, Driada wejdzie za Wojownika który wylatuje. I tak już zostanie, bo drzewka sezonowe mają mieć zapisany postęp.
W sumie czytałem o tym, ale wtedy wydawało mi się, że raczej nie jest to informacja potwierdzona, czyli teraz już wiem, że jest to raczej jednorazowa zmiana sezonu, a szkoda, przynajmniej driady jeszcze zostaną w grze, no i w sumie pozbyli się Redzi najgorszego sezonu, oczywiście patrząc głównie przez pryzmat nagród w postaci ramek, czy avatarów, o które swoją drogą się gra, a raczej s.wojownika miał słabą ramkę, chyba tylko warto było wbijać 15 rangę po avatar Imleritha. No nic dzięki za odpowiedź i sprostowanie. Pozdrawiam
 
Mnie ciekawi, czy skoro nagrody za Sezon Niedźwiedzia pojawiły się w sklepie, ów również zostanie zastąpiony?
 
Top Bottom