Sezon Kota

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Ostatni sezon rankingowy publicznej bety właśnie się rozpoczął!

Sezon Kota zakończy się 22 października o godzinie 10:00 czasu polskiego. Poniżej nagrody, jakie czekają na was:



Nowy sezon rankingowy rozpocznie się 23 października na wszystkich platformach.
 
Powie mi ktoś jak to jest z nagrodami sezonowymi? Czy jeżeli zdobędę załóżmy 21 rangę, gdzie nie ma żadnych awatarów, ramek etc, to i tak dostanę np. tytuł "kociątko", awatar Ciri itp? Czy dostaje się tylko to, co jest właśnie w tej 21 randze?
 
Powie mi ktoś jak to jest z nagrodami sezonowymi? Czy jeżeli zdobędę załóżmy 21 rangę, gdzie nie ma żadnych awatarów, ramek etc, to i tak dostanę np. tytuł "kociątko", awatar Ciri itp? Czy dostaje się tylko to, co jest właśnie w tej 21 randze?

Dostajesz wszystko w 21 randze oraz wszystkie bonusy w niższych rangach. Dodam też, że jakbyś spadł z 21 rangi na 20 to i tak dostaniesz bonusy za 21 (i wszystkie poniższe) ponieważ liczy się dotarcie do niej a nie utrzymanie.
 
Dostajesz wszystko w 21 randze oraz wszystkie bonusy w niższych rangach. Dodam też, że jakbyś spadł z 21 rangi na 20 to i tak dostaniesz bonusy za 21 (i wszystkie poniższe) ponieważ liczy się dotarcie do niej a nie utrzymanie.

Dziękuję.
 
Dodam, że warto utrzymywać* wysoką pozycję, bo za to są nagrody w postaci ramek i tytułów.

*dojść

Podkreślam aby nikogo to nie prowadzało w błąd. Do rangi dochodzisz, nie musisz jej utrzymywać. Starczy, że raz ją odklepiesz i nagrody twoje.
Chyba, że zależy Ci na wyższej pozycji startowej w póżniejszym sezonie. Wtedy utrzymujesz rangę.
 
*dojść

Podkreślam aby nikogo to nie prowadzało w błąd. Do rangi dochodzisz, nie musisz jej utrzymywać. Starczy, że raz ją odklepiesz i nagrody twoje.
Chyba, że zależy Ci na wyższej pozycji startowej w póżniejszym sezonie. Wtedy utrzymujesz rangę.

Dobrze napisałem, utrzymać miejsce w rankingu, nie tylko dojść. Są dodatkowe nagrody za np. 1 000 miejsce w czasie zakończenia sezonu.
 
Takie ładne ramki a człowiek nie ma czasu na grę...Przynajmniej tytuł "kociątko" będzie :D
 
Kilka dni do końca, a tu tylko 60 GMów - 4200mmr na taki krótsiejszy sezon byłoby ok. Miał być mój pierwszy tytuł Arcymistrzowski, bo akurat trochę więcej czasu mam, ale chyba za wysokie progi. Jak wbić, panie premierze?
 
Top Bottom