Sezon Magii: ramki i awatary - pomieszanie z poplątaniem?

+

Lexor

Forum veteran
Poniżej zestawy ramek z dwóch poprzednich sezonów oraz z obecnego sezonu (na samym dole) w kolejności w jakiej ramki są wyświetlane w profilu gracza:



Dlaczego w obecnym sezonie kolejność ramek została zmieniona?

Poza tym, coś mi sie wydaje, że te "lepsze", bardziej rozbudowane ramki z Sezonu Magii (te dwie po lewej stronie) są jakieś gorsze jakościowo, bo jeśli porównamy najlepszą ramkę jakiej rysunek widnieje w księdze z tą jaką otrzymujemy to po przyjrzeniu widać wiele drobnych różnic:



Mógłby ktoś się tym zająć i to poprawić?

Kolejne pytanie: dlaczego odblokowane historie w księdze opowiadają o Yennefer?



Ostatnie pytanie: dlaczego awatar Keiry na internetowym profilu gracza wygląda zupełnie inaczej?

 
Last edited:

Guest 4306349

Guest
Rzeczywiście, też to zauważyłem. Ramki w grze mają bardzo nierówny poziom. Proszę porównać choćby ramki za sezon żmii (bardzo ładnie wykonane, o ostrych i wyraźnych krawędziach, z dużą liczbą szczegółów) z nagrodą za sezon niedźwiedzia czy sezon elfów (rozmyte krawędzie, mdłe kolory, niski poziom detali obiektów). W mojej ocenie, wszystkie, także te za Wojnę Krwi, powinny zostać poprawione do standardu HD.
 

Lexor

Forum veteran
Ktoś wyciągnął poniższe grafiki z plików gry - wygląda na to, że są dwa różne jakościowo rodzaje ramek?

Dlaczego w przypadku dwóch z nich dostaliśmy gorszą jakość (mniejsze obrazki)?

 

Hiobe

Forum veteran
popieram i podtrzymuje!!
Zróbcie porządek, żeby nowe ramki i awatary różniły się jakością od starych, dzięki temu, gracze z bety będa mogli tez powalczyć o coś nowszego i lepszego a nie to samo, pixeloza...
 

Lexor

Forum veteran
Właśnie zauważyłem, że do mojej kolekcji ramek dołączyła ta "najlepsza" w wyższej rozdzielczości. Co dziwne, wciąż mam też tą poprzednią w gorszej rozdzielczości - też tak ją macie podwojoną?

PS. Wciąż brakuje jednej ramki, tej "prawie najlepszej".
 
W przypadku Yen mam teorię, że Keirę dali na ostatnią chwilę by nie było kolejnego avatara Janki, ale nie zdążyli napisać tekstów od nowa.
 

Lexor

Forum veteran
Aktualizacja: Właśnie do mojej kolekcji ramek w wyższej rozdzielczości trafiła również i ta "prawie najlepsza" ramka.

Pytanie: Co się teraz stanie z tymi dwiema ramkami w gorszej rozdzielczości? Bo tak "niekompletnie" wyglądają.
 
Top Bottom