Sezon na nagrody jeszcze się nie skończył

+
Sezon na nagrody jeszcze się nie skończył



Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że Zaklinač 2 otrzymał nagrodę za Zaraz, zaraz Co to jest Zaklinač 2? To oczywiście Wiedźmin 2 w języku czeskim. A otrzymana u naszych południowych sąsiadw nagroda to nie jedyne wyrżnienie, ktre CD Projekt RED otrzymał w ostatnich dniach.
Na podstawie ankiet przeprowadzonych wśrd czołowych czeskich serwisw poświęconych grom oraz wśrd dziennikarzy w Czechach, nagrodaBooom 2011 dla najlepszego tytułu wydanego na PC powędrowała do Wiedźmina 2.
Nie jest to jedyna nagroda, ktrą otrzymaliśmy w marcu. Bardzo dziękujemy naszym polskim fanom, ktrzy pomogli nam zostaćnajlepszą grą na PC i najlepszą polską grą w głosowaniu serwisu gry-online.pl
Możecie zobaczyć pełną listę nagrd, ktre otrzymał Wiedźmin 2tutaj. Studio CD projekt RED naprawdę cieszy się i dziękuje za to, że nasza praca jest doceniona w tak wielu krajach. I pomyśleć, że Edycja Rozszerzona będzie jeszcze lepsza
 
Świetna wiadomość, gratuluję!
Na pewno pojawią się też i inne nagrody z biegiem czasu, zwłaszcza po premierze na xbox'a 360.
 
Gratulacje, chłopaki! Mnie się coś wydaje, że sezon na nagrody dla Wieśka jest permanentnie otwarty.
 
"Sezona na nagrody jeszcze się nie skończył"
A już myślałem że my tym razem będziemy mogli coś wygrać.
 
Mromari said:
"Sezona na nagrody jeszcze się nie skończył"
A już myślałem że my tym razem będziemy mogli coś wygrać.

Już 17.04.2012 wygrasz . I to nie tylko Ty ....
 
Albo mi się wydaje, albo zmieniliście obrazek z tego newsa.
Co za zmyła Juz myślałem że kolejna porcja informacji :p
 
Sawu97 said:
Albo mi się wydaje, albo zmieniliście obrazek z tego newsa.
Co za zmyła Juz myślałem że kolejna porcja informacji :p
Zmieniliśmy. Tak nikogo nie zmyli. Brawo za czujność!
 
Gratulacje, cieczy mnie to, że dobra polska produkcja zdobywa wiele nagród, nie tylko w naszym kraju. Słowa uznania :)
 
Top Bottom