Sezony

+
Mam takie pytanie bo szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy sezony w Gwincie będą się powtarzały, czy ciągle będą nowe? Chodzi mi o achivmenty i drzewka sezonowe. Przepadły na zawsze, czy kiedyś będę mógł je zrobić?
 
Miały być powtarzane, ale pewnie tak nie będzie, i na pewno od następnego roku, będą inne sezony, niż w tym, czy ubiegłym roku.
 

Lexor

Forum veteran
Miały być powtarzane, ale pewnie tak nie będzie, i na pewno od następnego roku, będą inne sezony, niż w tym, czy ubiegłym roku.

Kto Ci tak naopowiadał?

Sezony (drzewka) będzie można kontynuować "za rok" - obecnie zainwestowane w nie punkty nie zostaną stracone.
 
Last edited:

Alicja.

CD PROJEKT RED
Mam takie pytanie bo szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy sezony w Gwincie będą się powtarzały, czy ciągle będą nowe? Chodzi mi o achivmenty i drzewka sezonowe. Przepadły na zawsze, czy kiedyś będę mógł je zrobić?

Co roku powtarzają się te same sezony. W styczniu 2020 znowu będziemy mieć Sezon Wilka, w lutym 2020 Sezon Miłości, i tak dalej.

Razem z sezonami powrócą drzewka, więc jeśli np. w marcu 2019 nie zdążyłeś któregoś dokończyć, Twój postęp nie przepadnie i będziesz mógł kontynuować odblokowywanie za rok.
 
Kto Ci tak naopowiadał?

Sezony (drzewka) będzie można kontynuować "za rok" - obecnie zainwestowane w nie punkty nie zostaną stracone.
Nikt mi tak nie powiedział, po prostu sam wysunąłem takie podejrzenie na temat sezonów. Jednak teraz wiem, że w sumie, oprócz maja, stycznia i chyba września, sezony są raczej nijakie, oczywiście tutaj zależy podejście gracza, bo ja jestem typem gracza, który lubi zbierać fanty, ale raczej te, które są ładne, dlatego wspominam o sezonach w maju, styczniu i wrześniu (chyba wrzesień, nie pamiętam kiedy jest sezon z ramką złotego smoka), gdyż tam są naprawdę ładne ramki do zgarnięcia, no i druga sprawa, to ciekaw jestem, czy te sezony będą opłacalne za powiedzmy 5 lat, w końcu na samym dodawaniu kart, raczej graczy się nie zachęci do gry, a powtarzalność w sezonach, raczej kiedyś musi się skończyć.
 
Witam serdecznie. Proszę mi powiedzieć jak wygląda sprawa ze spadaniem z Pro Laddera? Tzn. wiem że wszyscy na koniec sezonu poniżej 500-ego miejsca lecą na rangę 5. Dzisiaj tj. 21/03/2019 wbiłem range 0, minimalny frakcyjny MMR wzrósł mi z 1250 na 2400. Widać mnie w rankingu pro ladder w zwiazku z tym muszę do końca sezonu tj. 28/03/2019 wbić się do pierwszej 500-ki żeby nie spaść? Czy dla mnie walka zaczyna się od nowego sezonu tj. 29/03/2019? Z góry dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam
 
@Kofi1979: Juz teraz musisz wbić, inaczej spadniesz jak się obecny sezon skończy.
Przeciez to jest nie sprawiedliwe! Jestem mega zawiedziony. Nowi gracze w pro nie mają dużych szans się utrzymać. Mi zostały tylko 7 dni na wbicie do 500 a starzy wynadacze mieli cały miesiąc.
 

Lexor

Forum veteran
Przeciez to jest nie sprawiedliwe! Jestem mega zawiedziony. Nowi gracze w pro nie mają dużych szans się utrzymać. Mi zostały tylko 7 dni na wbicie do 500 a starzy wynadacze mieli cały miesiąc.

Dlatego im wcześniej sie wchodzi do R0 tym lepiej.
 
Następny sezon zaczynasz od piątej rangi, a więc nie powinno zająć ci długo powrót tam i wtedy możesz walczyć o top 500.
 
Co roku powtarzają się te same sezony. W styczniu 2020 znowu będziemy mieć Sezon Wilka, w lutym 2020 Sezon Miłości, i tak dalej.

Razem z sezonami powrócą drzewka, więc jeśli np. w marcu 2019 nie zdążyłeś któregoś dokończyć, Twój postęp nie przepadnie i będziesz mógł kontynuować odblokowywanie za rok.

Czyli jak ktoś zgarnie wszystkie nagrody sezonowe w ciągu roku.... Trochę to dziwne. Jest możliwość że drzewka będą rozbudowywane? Hardcorowi gracze będą pokrzywdzeni :D
 

Lexor

Forum veteran
Czyli jak ktoś zgarnie wszystkie nagrody sezonowe w ciągu roku.... Trochę to dziwne. Jest możliwość że drzewka będą rozbudowywane? Hardcorowi gracze będą pokrzywdzeni :D

W jaki sposób pokrzywdzeni? Hardcorowi gracze pewnie będą i tak dużo innych rzeczy do roboty (np. zakwalifikowanie się do poważnego turnieju, co samo w sobie wymaga poświęcenia mnóstwa czasu).
 
W jaki sposób pokrzywdzeni? Hardcorowi gracze pewnie będą i tak dużo innych rzeczy do roboty (np. zakwalifikowanie się do poważnego turnieju, co samo w sobie wymaga poświęcenia mnóstwa czasu).
Troszeczkę pomyliły Ci się pojęcia kolego to że ktoś jest hardcorowym graczem i gra sporo więcej czasu niż przeciętna osoba to nie znaczy że jest streamerem czy pro playerem biorącym udział w turniejach. Ktoś grający parę godzin dziennie, codziennie z łatwością odblokuje całe drzewka sezonowe w ciągu jednego miesiąca a nadwyżkę wyda na dodatki itp....
Zobacz niektórych streamerów ile mają nieużytych pkt do książki już, a jeżeli sezony będą się powtarzać bez żadnych dodatków ta ilość będzie tylko rosnąć.
 

Lexor

Forum veteran
Zobacz niektórych streamerów ile mają nieużytych pkt do książki już, a jeżeli sezony będą się powtarzać bez żadnych dodatków ta ilość będzie tylko rosnąć.

Chętnie bym sprawdził, ale który streamer zaczął grę po wyjściu HC? Bo ci streamerzy, którzy grali od bety mają zwykle nie tylko punkty nagród w nadmiarze.

Sam gram raczej sporo - codziennie aktywnie średnio 2-3 godziny (co zwykle przekłada się na jakieś dwie korony dziennie, +4 RP) plus czas spędzany na myśleniu nad konstuowaniem talii - i pomimo tego jakoś na nadmiar punktów nie cierpię, a wydaję tylko na najpotrzebniejsze rzeczy (np. nie mam poczynionych żadnych większych inwestycji w drzewka poszczególnych liderów).
 
Myślę, że za wcześnie na odpowiedzi na pytania co będzie za rok @barony03 Ja oczywiście liczę na to, że będzie coś takiego jak 2 poziom nagród przy odkrywaniu tych drzewek dla aktywnych graczy ale nie ma co sobie na ten moment tym zawracać głowy.
 
Top Bottom