Shogun 2

+
Shogun 2

Witam. Kupilem dzisiaj Shogun 2: Total War. Po zainstalowaniu i pobraniu patcha gra sie uruchamia. Wiec caly uradowany wchodze w opcje i tutaj problem. Mam kilka rzeczy ktore moge zaznazyc ale juz do czego one sa to nie pisze. Prosba moja lezy w tym czy ktos kto ma rowniez Shoguna 2 w ver. 1.1 moglby mi podac pliki local_pl.pack oraz local_pl_patch.pack. Gdyz mam jedynie plik lokal_pl oraz dziwnym trafem local_en_patch, a powinien byc chyba pl_patch.

Wiec ta osoba ktora przeslalaby mi swoje te dwa pliki dostanie od de mnie 10 orenow.

ps. Gre juz reinstalowalem 4 razy i nadal to samo.

Robiony na szybkiego
 
Nie łatwiej ściągnąć patha w wersji PL z internetu? Widocznie wersja którą kupiłeś jest skopana i reinstalacje nic tu nie pomogą.
 
Problem w tym, ze patcha nie sciagne z netu. Jedynie mozna go pobrac prez steam'a, a patchy pirackich nie bede pobieral.
 
4 razy reinstalowałeś? Gosh - masz szybkiego neta. Ja od wczoraj czekam na ściągnięcie tych cholernych 3 GB ;/ jak coś będzie do chrzanu to się chyba pochlastam
 
No szybko mi sie gra zainstalowala oraz pobrala te patche. 50 mb/ps robi czasami swoje. Jak ci skonczy to wszystko sciagac to sprawdzisz jak masz w ustawieniach gry??? Bede wdzieczny.
 
O ile dobrze się orientuje jest to forum poświęcone serii gier Wiedźmin, chyba, że się mylę?
Znajdź do tego odpowiednie forum, a nie zaśmiecasz to czymś, co nie powinno się tu pojawić.
Następnym razem sprawdź na jakiej stronie jesteś.
 
Nauczy mnie ktoś taktyk to Shoguna? Bo kupiłem pograłem, nie ogarnąłem walk i skończyłem przygodę.. Ogólnie strategie ogarniam, więc nie w tym problem... Może źle dobieram oddziały.
 
nie lepiej pisac o tym problemie na forum Shoguna 2 niż wiedźmina jakoś nie widzę podobieństw tych gier;P
 
budyll - może się mylę, ale widzę temat o Shogunie w dziale off-topic, więc chyba mieści się w jakichś normach forumowych co nie? Nie widziałem jeszcze takiego forum poświęconego jednej marce, na którym byłyby tylko tematy o danej produkcji i jej pokrewnych. Zawsze ludzie gadają o wszystkim, ale w miejscu które jest poświęcone bliższej im marce/grze/filmie.
 
NapoleonPL said:
Blacksmithh - możesz podać link do tematu o shogunie? Byłbym wdzięczny.

Jesteśmy w nim :p Rozmawiaj tutaj o Shogunie do woli, myślę, że nikt nie powinien zabronić rozmówek o grze. Ale jakbyś chciał kompleksowej pomocy to prędzej znajdziesz kogoś na oficjalnym lub jakimś polskim forum o serii. Ja dopiero ściągam patch'a ważącego 3 GB i będę dopiero przyswajał sobie interfejs i taktyki bitewne. Kiedyś grałem w pierwszego Shoguna, ale wtedy byłem za młody i zawsze brałem automatyzne roztrzygnięcie bitew. Niedawno zainstalowałem go sobie ponownie na nowszym kompie i gra się przy bitwach wysypywała, więc pomimo chęci ich nie prowadziłem, tylko zostawałem na planszy taktycznej.
 
Możecie rozmawiać o Shogunie na tutejszym forum do woli, chociaż z mojej (osobistej, nie moderatorskiej) perspektywy trochę to dziwne, bo na pewno więcej fanów Shoguna, lepszą pomoc techniczną dla w/w gry itd. na pewno spotkalibyście na forum dedykowanym...
:)
 
Dajcie już spokój. Pamiętam jak Undo czy jakiś inny Mod zamknęli gościowi temat bo bodajże miał problem z j.niemieckim i doskonale pamiętam jak jakiś Mod (hmmm... ...zdaje się że Undo)napisał coś takiego: ,,Chętnie pomagamy ale w sprawach gier, a nie w nauce", noi tradycyjnie ,,Zamykam" Przypomnę jeszcze raz: ,,Chętnie pomagamy ale w sprawach gier..."
 
Okej, panie i panowie, sprawa jest taka - problemy założyciela tematu z Shogunem wynikają z posiadania pirata, do czego nieopatrznie przyznał się w innym temacie.
Mwarfare otrzymał już odpowiednie 'nagrody' od moderacji, powiedzmy że w najbliższym czasie na forum go nie zobaczycie.
Temat - cóż, oficjalne forum Wiedźmina to nie miejsce do rozwiązywania pirackich problemów. Poza tym jakoś nie widzę natłoku fanów Shoguna, którzy chcieliby porozmawiać na temat gry - w razie czego zmieścicie się wszyscy tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/120-gry-komputerowe/, wobec czego kłódeczka.
 
Top Bottom