Shut down

+
Shut down

Witam, po dłuższym czasie postanowiłem pyknąć sobie w Wieśka, ściągnąłem patche 1.4 i 1.5, zainstalowałem najpierw 1.4, potem polską paczkę językową i dopiero 1.5, problem polega na tym, że o ile przed aktualizacją gra działała, tak teraz nie wyrzuca mnie podczas wchodzenia do menu, nie ma żadnego komunikatu. Zastanawiam się, czy to nie kwestia zainstalowania na polska wersję pl paczki językowej, ale zanim się wezmę za reinstall chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakaś alternatywa.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Simonwizard said:
czy istnieje jakaś alternatywa.
Z góry dziękuję za pomoc :)/>
http://www.gog.com/witcher/backup
Istnieje alternatywa.
Zakładasz konto/logujesz się na gog.com, wpisujesz serial i ściągasz idealną wersję.
Wiedźminy też mi się źle łatały i korzystam tylko wersji z Goga albo ze Steama.
 
Simonwizard said:
Witam, po dłuższym czasie postanowiłem pyknąć sobie w Wieśka, ściągnąłem patche 1.4 i 1.5, zainstalowałem najpierw 1.4, potem polską paczkę językową i dopiero 1.5, problem polega na tym, że o ile przed aktualizacją gra działała, tak teraz nie wyrzuca mnie podczas wchodzenia do menu, nie ma żadnego komunikatu. Zastanawiam się, czy to nie kwestia zainstalowania na polska wersję pl paczki językowej, ale zanim się wezmę za reinstall chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakaś alternatywa.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Paczkę językową instaluje się JEDNOCZEŚNIE z patchem 1.4 - i tak, na polską wersję MUSISZ zainstalować polską paczkę.
Zastanawia mnie natomiast, po czorta pisałeś do mnie na maila, skoro jednocześnie napisałeś na forum.
 
Po to pisałem jeszcze na maila, że może szybciej otrzymam odpowiedź, nie ma się co irytować. A problem rozwiązałem reinstalacją i zainstalowaniem patchy 1.4 i 1.5 bez uruchamiania wgl. pliku z paczką językową. Do zamknięcia.
 
Top Bottom