Sid Meier's Civilization

+

Sid Meier's Civilization


  • Total voters
    25
Samouczek powinien być w grze. Jak nie będzie ikonki ściągnij z neta =] Jeżeli to pierwsza twoja styczność z CiV, to masz https://steamcdn-a.akamaihd.net/ste...IV_VI_25TH_ONLINE_MANUAL_POL.pdf?t=1590082071


Za 40zl masz CiV 5 Kompletna Edycja (wszystkie dlc) - Ja taką właśnie zakupiłem rok temu =]

Jak ci się spodoba i po ukończeniu chcesz wiedzieć jak się dalej potoczyło to zagraj Sid Meier's Civilization: Beyond Earth i koniecznie z dodatkiem. Bez dodatku nie ma co grać =]
 
Dzięki. Ale nadal mnie ciekawi, gdzie coś takiego można znaleźć na Epic Games, bowiem zamierzam zakupić tam kilka innych gier. I wolałbym wiedzieć, czy napotkam podobny problem. Bo być może będę musiał te zakupy przemyśleć.
 
Dzięki. Ale nadal mnie ciekawi, gdzie coś takiego można znaleźć na Epic Games, bowiem zamierzam zakupić tam kilka innych gier. I wolałbym wiedzieć, czy napotkam podobny problem. Bo być może będę musiał te zakupy przemyśleć.
Może w przyszłości =] Mają dodawać działy z biegiem czasu (pewnie zależ od popularności platformy)
 
Top Bottom