Sihill

+
Znalazłem błąd. Karta Sihill jest albo popsuta albo ktoś przypadkiem dodał ją do gry w tej formie ale to odpada bo nikt by nie był tak szurnięty i niemądry. Więc prosze ją naprawić. Błędem jest jej dmg co runde i brak szansy kontry. Dziękuje za uwagę
 
Jest kontra, nie można pozwolić mu się rozpędzić jak zadaje 1 -3 pkt obrażeń, pózniej już się nie da
- stawiasz obrońcę, wzmacniasz słabe jednostki, stawiasz tylko mocne jednostki, leczysz itp ta karta była swego czasu OP, ale już jest w miarę zbilansowana
 
Wbrew pozorom Sihil obecnie w miarę łatwo się kontruje choć oczywiście będą buildy nie mające na niego odpowiedzi. Taki urok tego typu kart wokół których buduje się decki. Zwróć jednak uwagę, że wystarczy iż taki deck trafi np. na Ścianę tarcz, Natchniony zapał, Skorupę, Taktyczną partyzantkę, Dar natury, Niedźwiedzi rytuał, czy Cesarską formację i właściwie posiadacz Sihila może się od razu poddać.
 
Ciekawe jak to niby skontrujesz jak każdy deck ma jednostki, a decki z ta karta sa przygotowana i na obrońców i na wzmacnianie. W teori to tu każdy napisze, że nie moża to nie można tamto a w praktyce po 1 rundzie już ma na sobie 5-7 dmg i po grze
 

Lexor

Forum veteran
@xSikorX: Osobiście uważam, że Sihil tak jak kiedyś był "mocno przeszkadzający", tak teraz nie jest większym zagrożeniem.
Owszem, każda talia ma jednostki, ale zawsze są jakieś sposoby na omijanie warunku wzrostu Sihilla.
Ja często szybko uciekam z R1 albo zagrywam jedynie wysokie jednostki, a słabsze wyrzucam z ręki od razu na cmentarz.
 
Ciekawe jak to niby skontrujesz jak każdy deck ma jednostki, a decki z ta karta sa przygotowana i na obrońców i na wzmacnianie. W teori to tu każdy napisze, że nie moża to nie można tamto a w praktyce po 1 rundzie już ma na sobie 5-7 dmg i po grze
Jak po pierwszej rundzie ma 5-7 dmg to jest faktycznie po grze. Natomiast bardzo wiele buildów ma możliwości by do tego nie dopuścić (choćby wspomniane przeze mnie zdolności dowódców). Nie trzeba Sihila zablokować przez całą 1 rundę. Wystarczy, że przeciwnik przez 5-6 faz zagrania karty w 1 rundzie nie będzie wstanie użyć Sihila i już nie ma szans wyciągnąć z niego sensownego value ponieważ przez całą grę faz umożliwiających jego zagranie jest raptem 16 i to przy idealnej sytuacji na stole i w kartach na ręce.
 
Nie powiedziałbym, że sihil jest jakoś bardzo silny. Grając metowymi taliami nie raz miałem sytuacje, w której nawet rozpędzonemu sihilowi brakowało punktów w trzeciej rundzie, nie ma on podjazdu do metowych talii, ale jeżeli grasz offmeta to faktycznie może być irytujący.
 
Nom wcale nie jest silny, na skelige jest nie do zatrzymania po w 1 rundzie po 1 turze masz trzy jedynki na swoim stole, stawiasz obronce on go czysci, już przerabialem ten scenariusz chyba kazda talia, trzeba miec farta. Jest jak zawsze ludzie się ze mną nie zgadzają, a potem w statystykach widac jaka karta jest najskuteczniejsza i talia i nerfik, jeszcze się nie pomyliłem więc tylko czekać
 
Nom wcale nie jest silny, na skelige jest nie do zatrzymania po w 1 rundzie po 1 turze masz trzy jedynki na swoim stole, stawiasz obronce on go czysci, już przerabialem ten scenariusz chyba kazda talia, trzeba miec farta. Jest jak zawsze ludzie się ze mną nie zgadzają, a potem w statystykach widac jaka karta jest najskuteczniejsza i talia i nerfik, jeszcze się nie pomyliłem więc tylko czekać
Jak na razie chyba jedyny opublikowany meta snapshot (Meta snapshot #28 - Team Elder Blood) wskazuje na to, że Sihill nie jest metową kartą.

Tak jak napisałem wcześniej jest wiele zdolności dowódcy które synergię Sihilla z Ojcobójczą Furią. Dla tych co chcą jednak grać inną zdolnością i boją się starcia z Sihillem jest zawsze choćby Złocista Piana za 4 punktów prowizji.
 
Jak na razie chyba jedyny opublikowany meta snapshot (Meta snapshot #28 - Team Elder Blood) wskazuje na to, że Sihill nie jest metową kartą.
Jest jeszcze ten https://sites.google.com/view/teamwhitefrost/meta-snapshot również tutaj nie uświadczysz sihila.
Nom wcale nie jest silny, na skelige jest nie do zatrzymania
Nom ta karta jest tak potężna, że na wysokim mmr gdzie ludzie walczą o udział w turniejach nikt jej nie gra. O ile mnie pamięć nie myli to zreworkowany sihil nigdy nie trafił do mety.
 
Top Bottom