sihill

+
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Hmm... a czy próbował ktoś oddawać dentyście następujących pięć trofeów:
czaszkę bargesta ( z Aktu I), żuchwę cmentara (z bagien w Akcie III) , kieł alpa (katakumby pod bankiem, Akt III), kieł bestii (pełno wilków lata po bagnach i psów po Wyzimie) i kieł fleddera (Krypta na cmentarzu w Wyzimie)? Czy wtedy możliwe jest zdobycie Sihilla jeszcze w Akcie III?
Potrzebny jest jeszcze
ząb boksera.
i
zębisko zjadraki, a te tylko w 4 akcie są...
tak więc, niestety, to nie możliwe :)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Iwona said:
i
zębisko zjadraki, a te tylko w 4 akcie są...
tak więc, niestety, to nie możliwe :)
A kupić się nie da? Na przykład u Kalksteina? Nie próbowałem, ale może...
 
Vattghern said:
Vattghern said:
i
zębisko zjadraki, a te tylko w 4 akcie są...
tak więc, niestety, to nie możliwe :)
A kupić się nie da? Na przykład u Kalksteina? Nie próbowałem, ale może...
Kalkstein nigdy nie miał, nie ma i mieć nie będzie zębów Zjadarki.[size=2pt]przynajmniej w tej części gry[/size]
 
Na polach jest nie sihill, ale Harvall. Chciałem go podnieść, ale po chwili pomyślałem, że Geralt z dwoma Harvallami dziwnie by wyglądał ... :D
 
xx1 said:
Przeszedłem grę już 3 razy a sihila ani śladu :(
Zdobądź wszystkie 10 trofeów(po 2 na każdy akt), a w piątym akcie Wielki Łowczy Królewski (ten sam co go spotykamy w I akcie) da nagrodę do wyboru: miecz srebrny lub stalowy. Weź stalowy - to będzie sihil. Srebrny jest słabszy od Aerodighta, którego wręcza nam Pani Jeziora.Możesz też kolekcjonować zęby dla dentysty Zahina - w piątym akcie jak mu dasz resztę (część możesz dać już w III akcie) to właśnie sihila dostaniesz w nagrodę.Inna możliwość: zabić Łowcę Głów w V akcie - ma przy sobie sihila (przy okazji zadań z doręczaniem przesyłek dla kuzynów Antoinette, jeśli ich odwiedzisz, okłamiesz że nic nie masz).We wcześniejszych wersjach gry była możliwość znaleźć go na polach w siedlisku wyvern, ale obecnie można tam harvalla znaleźć, którego ma się od aktu II - na wyspie wywern przy zwłokach leżał.To tyle, chyba nic nie pominęłam :)
 
Iwona said:
Srebrny jest słabszy od Aerodighta, którego wręcza nam Pani Jeziora.
Dostanę bana jak się nie zgodzę? :)Jedna sekwencja stylu Silnego może na trudnym bez żadnych eliksirów ni olejów powalić dwa Garkainy. Z Aerondightem ta sztuczka nie wychodzi.
 

Jimp

Forum veteran
Jest w Starej Wyzimie na takiej wysokiej wierzy . Gdzie kiedyś torturowano ludzi :)
 
najlepsze wyposarzenie to z pewnością Ard'aenye+księzycowe ostrze, dodatkowo sihill, ale Ard'aenye można mieć tylko z modu. Więc sihill+księzycowe ostrze i 3 broń to np. ten na g (nie pamiętam nazwy) co w 4 akcie u syna kowala kosztuje 3tys. sihilla zdobyc ze zwłok jan pierra a księżycowe ostrze od wielkiego łowczego za 10 trofeów. sihilla mozna zdobyc tez w akcie 4 ale bez niego akt 4 mozna spokojnie przejść albo od dentysty ktory w 5 akcie jest w wieży
 
SlaughterKing said:
a Harwalla nie ma czasem na bagnach, na wyspie wiwern, przy ciele posłańca Leuvardena?
No tam jest tam :pA co do Shila na polach bodajże w IV akcie to nigdy go tam nie było (grałem trzy razy) przynajmniej u mnie :hmmm:
 
Psyhe said:
A co do Shila na polach bodajże w IV akcie to nigdy go tam nie było (grałem trzy razy) przynajmniej u mnie :hmmm:
Wieść gminna niesie, że w wersji 1.0, przy pierwszym wejściu na Pola, leżał on tam gdzie mamy martwe ciało i wywerny królewskie :)
 
Ja se staram grać tak jakby decyzje podejmował książkowy Geralt (poprzez to nie wykonuje wszystkich questów). Dlatego wydaje mi się, że Geraltowi nie chciało by się zbierać zębów dla Zahina. Kapitana też by nie zabijał chyba nie musze mówić dlaczego, więc wydaje mi się, że Sihilla najlepiej dostać od Łowczego za 10 trofeów. Geralt w książce lubił broń tylko czy Wiedźminowi wypada zmieniać broń co akt ?
 
Sorka ale jestem nowy i nie wiem jak zakładać tematy. Więc proszę was o pomoc. Grę przeszedłem 3 razy z czego 1 na normal a 2 na pro. Nie wiem jednak (nie robiłem tej misji przedtem) gdzie znajdują się dwa ostatnie potwory dla Łowczego. Bodajże to Bruxa i Garkain. Jakby ktoś mógł to niech mi to zaznaczy na mapce byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję The Witcher Gwynbleidd
 
TheWitcherGwynbleidd said:
Sorka ale jestem nowy i nie wiem jak zakładać tematy. Więc proszę was o pomoc. Grę przeszedłem 3 razy z czego 1 na normal a 2 na pro. Nie wiem jednak (nie robiłem tej misji przedtem) gdzie znajdują się dwa ostatnie potwory dla Łowczego. Bodajże to Bruxa i Garkain. Jakby ktoś mógł to niech mi to zaznaczy na mapce byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję The Witcher Gwynbleidd
Hej :)Oba potwory znajdują się na Cmentarzu na Bagnach, na tej wysepce z Kryptą Strzygi. Oczywiście, pojawiają się tylko w nocy.
 
angar31 said:
Na polach jest nie sihill, ale Harvall. Chciałem go podnieść, ale po chwili pomyślałem, że Geralt z dwoma Harvallami dziwnie by wyglądał ... :D
angar31 said:
Ja gram w ER i na polach jest Harwall a nie sihil.
Tez znalazlem Harvalla na polach kolo dwoch cial gdzie sa wywerny i na bagnach w akt III - teraz mam dwa Harvalle zamiast Sihilla i Harvala :/Przechodze gre po raz pierwszy, wiec wybralem piozom najlatwiejszy ;PCzy jest to moze zwiazane z poziomem gry, czy na kazdym poziom z trzech znalezlisci Sihilla na polach w IV akcie, przy pierwszym odwiedzeniu lokacji.
 
Top Bottom