sihill

+
PATRZ WYŻEJwchodzisz na pola i idziesz w kierunku ruin kiedy jestes przy ruinach skrecasz lekko w lewo i caly czas walisz prosto az zauwazysz wywerny
 
Nowy patch (ver.1.2) zmienia tę sytuację. Wywerny w tym miejscu pilnują takiego samego miecza jak na wyspie w II akcie, czyli Harvala. Więc shilla dostaniemy dopiero w V akcie.
 
GeorgePatton said:
Nowy patch (ver.1.2) zmienia tę sytuację. Wywerny w tym miejscu pilnują takiego samego miecza jak na wyspie w II akcie, czyli Harvala. Więc shilla dostaniemy dopiero w V akcie.
Dokładnie, ale wcześniej to można go było znaleźć na Polach tutaj ;)PS. ja na 1.1a też tam Harvalla znalazłam :( Ale patch 1.2 był zainstalowany, ale przeinstalowałam grę już bez instalacji 1.2 bo mnie doprowadził do szewskiej pasji...Nawet miałam 2 sihile z opcją na trzeciego ;D
A trzeci u dentysty ;D
 
Potwierdzam, że na polach jest już tylko Harvall. :mad: I oczywiście łatwiej go zdobyć niż w II akcie, bo wiwerny są mniejsze a Geralt jest większy ;) tzn. silniejszy. Tak więc wyprawa nie ma sensu, chyba że nie mamy jeszcze nic lepszego (w co wątpię). Proponuję w przyszłym patchu jeszcze raz to zmienić i niech leży tam mieczyk nieco lepszy, a może jakiś srebrny? (tych jest o wiele mniej niż stalowych)
 
jesli chodzi o sihilla to jak juz wczesniej pisalem zdobywasz go po pierwszym wejsciu na pola jesli nie masz patcha 1,2 a i takj nie zawsze tam lezyjesli zainstalowales patch 1,2 to w miejscu sihilla jest havrallwystarczylo przejzec temat - to nie gryzie
 
Kamol said:
ja w malinach znalazlym miecz runiczny ;D
W malinach? Ja nic nie znalazłam. Chodzi ci o Mahakamski Runiczny Sihill, czy o jakieś srebrne, runiczne badziewie? Jak tam byłam, to kliknęłam Alt na klawiaturze i nie zobaczyłam nazwy....
 
Ja powiem pewną ciekawoskę którą wczoraj udało mi się wyczytac z książki A.S. :p Na Sihillu na tych magicznych runach pisze "Na pochybe sku**syną"Wg. mnie to najlepszy miecz w tej grze... Tnie jak żyletka :D
 
Ale jeszcze jest taki inny.. Ard'aenye czy cuś takiego, któy ma +200% do bazowych... Zdobył ktoś go?Aha i jeszcze jedno pytanie. Jak już mam tego sihila i zainstaluje patcha to mieczyk mi zostanie?
 
sihill nie zniknie a ard'aenye to tylko mit z poradnika, którego w grze niestety nie uraczyszbyło
 
Ja po zabiciu wywiern przy tych ciałach znalazłem tylko drugiego harvala a nie pamiętam czy wchodziłem do tej lokacji po raz drugi czy pierwszy.I tak nie będę płakał jeśli go teraz nie zdobędę bo kupiłem sobie Gwalhira i to mi wystarczy. 8)
 
Niestety będąc już w piątym akcie dowiedziałem się że potrzebuję zębów zjadarki, żeby zdobić sihilla. Przykre. Postaram się zdobyć z drugiego źródła. Wkurzają mnie trochę te drobne questy przez kilka aktów, cholera takie fajne nagrody mogą człowieka ominać jak chce grać bez podpowiedzi :p
 
Hmm... a czy próbował ktoś oddawać dentyście następujących pięć trofeów:
czaszkę bargesta ( z Aktu I), żuchwę cmentara (z bagien w Akcie III) , kieł alpa (katakumby pod bankiem, Akt III), kieł bestii (pełno wilków lata po bagnach i psów po Wyzimie) i kieł fleddera (Krypta na cmentarzu w Wyzimie)? Czy wtedy możliwe jest zdobycie Sihilla jeszcze w Akcie III?
[size=10pt]Spoilery...Iwona.[/size]
 
Pleasteah said:
Hmm... a czy próbował ktoś oddawać dentyście następujących pięć trofeów:
czaszkę bargesta ( z Aktu I), żuchwę cmentara (z bagien w Akcie III) , kieł alpa (katakumby pod bankiem, Akt III), kieł bestii (pełno wilków lata po bagnach i psów po Wyzimie) i kieł fleddera (Krypta na cmentarzu w Wyzimie)? Czy wtedy możliwe jest zdobycie Sihilla jeszcze w Akcie III?
Potrzebny jest jeszcze
ząb boksera.
[size=10pt]Spoilery...Iwona.[/size]
 
Top Bottom