,,Siostrzyczki" a sihill

+
,,Siostrzyczki" a sihill

Otóż tak. W trakcie wykonywania zadania ,,Siostrzyczki" (ścieżka Roche'a) zaufałem bruxie (czy co to tam jest) i spytałem Mawrika czy rewelacje sióstr to prawda. Jak wiadomo nie, Mawrik umarł, ja sfrajerzyłem... ALE. Z pokonanego kaczerba wypadł przepis na mahakamski sihill (taki, jakim posługuje się Zoltan). Jednym ze składników jest kawałek krasnoludzkiej zbroi, a ja nie mam pojęcia skąd takowy wziąć. Jakieś pomysły?
 
Gdzieś widziałem przy obozie, ale dokładnie nie mogę Ci powiedzieć. Poszukaj, popatrz u handlarzy czy mają może schemat tego wzmocnienia.
 
@Elesshar- to nie jest wzmocnienie zbroi i nigdzie go nie mozna kupić ani wytworzyć, szukałem tego kawalka bardzo długo ale w końcu poległem, dalej nie mam pojęcia gdzie jest.
 
Gallaret said:
Też go szukałem i bez skutku , może ktoś znalazł i podzieli się z nami informacją.

Faktycznie, jak pierwszy raz przechodziłem grę, to był problem z tym kawałkiem pancerza (to na 100% nie było wzmocnienie).
Albo źle szukałem, albo to jakiś błąd, ale chyba pierwszy lub drugi patch naprawiał tego typu problemy - czy naprawił i ten - nie mam pojęcia.
 
I szkoda,że Sihill ten pojawia się tylko po stronie Roche`a.
Grając po stronie Rocha nie ubierzemy Geralta w ciuchy elfie, czy krasnoludzkie.
 
Co z tego że się pojawia jak chyba nikt go nie złożył, no chyba że zlozyl i nie chce sie pochwalic gdzie znalazl potrzeba czesc.
 
Szukałem informacji na zagranicznych forach i nic nie znalazłem. Na wiki jest ten kawałek: http://witcher.wikia.com/wiki/Dwarven_armor_fragment . Ale nie jest napisane gdzie go znaleźć. Może REDzi wiedzą coś więcej na ten temat?
 
Może i to dziwne ,ale pojawia się w sklepie Tajemniczego Kupca jeśli zainstalujemy moda , dodającego wszystkie najważniejsze przedmioty.
 
Grałem 5 razy ,ale tego przedmiotu nie znalazłem. A na tego jednego moda się skusiłem i nie wiem jak go usunąć, bo zmienił mi plik def_shop Dlatego się zdziwisz ,ale nie polecam modów właśnie z tego względu.
 
Czyli prawdopodobnie nie zostało to naprawione - wielka szkoda. Przymierzałem się do tego miecza - ma ładne statystyki z tego co pamiętam.

A, no i taki miecz to świetny wybór dla ortodoksyjnych fanów sagi.
 
nickstone said:
Czyli prawdopodobnie nie zostało to naprawione - wielka szkoda. Przymierzałem się do tego miecza - ma ładne statystyki z tego co pamiętam.

A, no i taki miecz to świetny wybór dla ortodoksyjnych fanów sagi.

Będzie trzeba zgłosić to w propozycjach dotyczących przyszłego patcha...
 
KrwawyMciciel said:
ja żadnych modów nie instalowałem i mam tajemniczego kupca o;

Bo on jest z DLC który instaluje się automatycznie z którymś pathem. No ale dzięki temu że niektórzy tego nie wiedzą można się pośmiać z takich tekstów: "Mody. Od razu mody. Grać nie potrafisz ? modów ci sie zachciało ?".

Przechodziłem oba akty na pathu 1.3. Pamiętam że w wersji Rochea miałem to krasnoludzie wzmocnienie nie pamiętam jednak w którym akcie je zdobyłem, z Wiewiórkami miałem ich kilka. Wzmocnień nie kupowałem więc przynajmniej jedno takie gdzieś leży i czeka.
 
Dagorad said:
Przechodziłem oba akty na pathu 1.3. Pamiętam że w wersji Rochea miałem to krasnoludzie wzmocnienie nie pamiętam jednak w którym akcie je zdobyłem, z Wiewiórkami miałem ich kilka. Wzmocnień nie kupowałem więc przynajmniej jedno takie gdzieś leży i czeka.

Czytaj wszystkie posty fragment krasnoludzkiej zbroi to nie jest to samo co krasnoludzkie wzmocnienie . Wyżej dałem link w którym widać dokładnie, że jest to coś innego.


Dagorad said:
No ale dzięki temu że niektórzy tego nie wiedzą można się pośmiać z takich tekstów: "Mody. Od razu mody. Grać nie potrafisz ? modów ci sie zachciało ?".
Tajemniczy kupiec jest z DLC, ale nie posiada wszystkich ważnych przedmiotów, dodaje je mod, o którym była wyzej mowa. Czytaj ze zrozumieniem bo na razie to posmiać się można tylko z ciebie
 
Kawałek krasnoludzkiej zbroji powinien być w jaskini gdzie spotykami się z Zoltanem i Saskią. Przeszukajcie dokładnie jaskinie, coś powinno tam być.
 
Top Bottom