Skarb hrabiego reuvena, bug?

+
Skarb hrabiego reuvena, bug?

Gdy hrabia mi pokazał pomieszczenie z trollem zawróciłam i poszłam wykonywać kolejne misje, tak sobie poszłam do skellige i tak dalej, po czym wracam i nijak nie mogę się dostać do pomieszczenia pod łaźnią.
Próbowałam rozmawiać z reuvenem, ale mam tylko opcje dialogowe dotyczące jakiś pogawędek.
Z kolei przy łaźni nic się nie podświetla na czerwono, nie jestem w stanie nic zrobić.
Dodam, że zainstalowałam patcha 1.05 i wciąż to samo, powoli załamka :(
 
Ja miałem ten sam bug, tyle że w moim przypadku pomogła właśnie instalacja patcha 1.05. Przecież w tym patchu właśnie to poprawiono. ;o
 
Tak wiem, właśnie z tego powodu postanowiłam zainstalować ten patch i myślałam, że problem zniknie ale nie.
Btw jak prawidłowo to działa to jak wygląda zadanie? Trzeba gadać z reuvenem czy od razu idzie się do łażni i jakoś otwiera, czy co?

---------- Updated at 04:14 PM ----------

Aaa i jeszcze w jednym z mniejszych baseników wyświetla mi się opcja "zbadaj" za pomocą E, ale to też nie działa, wciskam i nic się nie dzieje. Tak chyba też nie powinno być..
 
Co trzeba zrobić, żeby skutecznie zakończyć tą misję? W domu łowców czarownic wyrżnąłem wszystkich i znalazłem klucz, który później oddałem Dijkstrze, ale udanym zakończeniem chyba tego nazwać nie mogę.
 
jeśli jesteś na tyle nieczuły ;) , żeby wytrzymać wyrywanie paznokcie Triss, nie przerywając rozmowy z Menge, to zdradzi Ci, że skarb ukryty jest w Kovirze. Jedyną różnicą, w zakończeniu misji jest to, że Dijkstra jest zadowolony i możemy poprosić go o pomoc prz odbijaniu Jaskra i przy obronie Kaer Morhen
 
Poprosić go o pomoc przy obronie możemy zawsze, ale jeszcze chyba nikomu się niezgodził pomóc ;)
 
Rzeczywiście prosząc go o wsparcie przy obronie Kaer Mohren mówi coś w stylu, że moja pomoc była do dupy i nie jest mi nic dłużny. Kawał z niego suki*****, ale dialogi Geralt - Dijkstra są naprawdę świetne. W wersji z torturowaną Triss chyba też coś zrobiłem źle bo Menge wspominał coś o banku Vivaldiego w Novigradzie, ale zboczyłem w pewnym momencie z tematu pytając o Jaskra i wtedy przerwał rozmowę i znowu skończyło się na sieczce łowców.
 
Top Bottom