Skarb hrabiego Reuvena

+
Skarb hrabiego Reuvena

Witam,

Mam problem ponieważ nie mogę iść dalej z misją w/w. Dodam, że Dijkstra pokazał mi już podziemia/piwnice pod łaźnią tylko, że wtedy nie przyjąłem jego zadania. Na chwile obecną mogę go znaleźć w pomieszczeniu obok łaźni. Jedyne opcję dialogowe jakie mam pokazane są w drugim pliku.


Wykonałem już misję "Dorwać Juniora" jak i "Przysługa dla Radowida".
 

Attachments

  • problem_1.JPG
    problem_1.JPG
    113 KB · Views: 87
  • problem_2.JPG
    problem_2.JPG
    169 KB · Views: 82
Last edited:
ja mam to samo. dodatkowo skończone 'kierunek skellige'. z dijkstrą ostatnio rozmawiałem na poziomie 14 a teraz juz 20 się wbił :) kiszka bo bedę musiał się cofnąć o 6 leveli.
 
Też się zastanawiam. Robie zadania po kolei jak lvl mi na to pozwala bym nie mal 5exp. Żadnych problemów nie miałem jak narazie.
 
nie ogarniam jak robicie te questy ;) od razu poszedłem zbadać tunel , potem junior następnie skarb i gitara ^^
 
Ludzie na tym polega otwarta gra bym sam decydował co robię, a nie robił wszystko po kolei. Osobiście zwiedzam sobie świat i robię zadania poboczne, a dopiero potem główny wątek.
 
Ta misja wymaga dokładnego zbadania tunelów.

Caly czas trzymajcie Geralta w jego zmysłach, bo jest tam sporo czerwonych elementów do odkrycia.

No i eliksir na pleśń musi być użyty, co by Wiesiek kopyt nie wyciągnął ;)

Późnie, gdy wszystkie czerwone elementy odkryjecie, będzie powrót do grubasa i dalej już jest łatwo.


p.s.. nie lubię poruszać się z włączonym zmysłem Wiedźmina :p

Ale to jest dość częstą koniecznością.
 
Top Bottom