Skład talii startowych

+
Skład talii startowych

Czy gdzieś jest dostępny spis aktualnych talii startowych? Zauważyłem, że aktualnie w każdej brakuje mi 1 brązowej karty choć nigdy nić z tymi taliami nie robiłem. Nie kasowałem również nigdy samodzielnie kart, a tylko przy użyciu automatu. Ewentualnie jeśli taki spis nigdzie nie występuje to będę wdzięczny za podanie spisu brązowych kart z którejkolwiek z talii startowych (podejrzewam, że w każdej brakuje mi tej samej karty).
 


To jest screen z poprzednich patchy z talia startową potworów. Chwilowo nie mam dostępu do Gwinta, ale możesz sobie sam porownać czego brakuje.
 
kloni dzięki. Wychodzi na to, że w talii potworów zniknął mi jeden Ogar, a to oznacza, że pewnie w każdej z talii brakuje mi innej karty. Dziwna sprawa :/

Czy ktoś mógłby podać spisy startowych talii dla pozostałych frakcji?
 
Nie mam innych, ale u mnie jest podobnie - w każdym startowym decku brakuje 1-4 brązów. Może ma to związek z usunięciem trio aczkolwiek te karty nie wchodziły w większość starterow. Albo poznikało cześć kart premium bo wszystkie startowe decki maja zwykle karty mimo że mam dużo animowanych.
 
Top Bottom