Składniki Alchemiczne

+
Gram w najnowszym dodatku na przedostatnim i ostatnim poziomie trudności, zależy od męczarni.

Uparłem się, żeby zrobić wszystkie recepty, zostały mi 3 oleje i będę już mieć wszystko. Brakuje mi 2xskóra ekimmy oraz 1xżołądek kuroliszka. Wszystko co możliwe w grze zrobiłem, po prostu za cholerę nie mogę ich znaleźć.

HELP.
 
Nie wiem czy to jest składnik alchemiczny czy nie ale napisze tutaj. Mozecie mi powiedziec u kogo moge kupic Krowie Mleko? juz tyle miejsc przeszukałem i nie moge znalezc a potrzebuje do zaklecia miecza pierogiem.

U najbliższego karczmarza próbowałeś?
probowałem wszedzie, kozie mleka maja ale krowiego nie
 
Last edited:
Szukam zestawienia wszystkich recept. Ma ktoś jakieś namiary na coś takiego? Może być excelu/www.
 
Oko erynii, nie wypadło mi na Undvik w grocie. Jakieś gniazda harpii po zniszczeniu wyrzucają ten loot, bo nie mam, a potrzebuję.
 
Wiecie, gdzie mogę zdobyć VERMILION potrzebny do wyśmienitego Dekoktu Raffarda Białego? Jest na niego jakiś przepis, żeby to samemu wykonać?
 
Sprawdzałeś biały sad? Z tego co wiem to niedaleko wiatraka w skrzyni w opuszczonym domku jest Vermilion
 
A nie czekaj... Może nie tego szukałem u Germisty... Swoją drogą muszę znaleźć recepturę oleju przeciw wampirom i nie wiem, gdzie tego szukać, bo druidzi nie mają.
 
Gremiste masz w Skellige, ale żeby z nim handlować to najpierw zadanie dla niego musisz zrobić.
Pamiętam, że można było znaleźć jakiś olej na lewo od wsi Ursten (Novigrad) między 3 wysepkami. Tam chyba nawet znacznik jest.
 
Gremiste masz w Skellige, ale żeby z nim handlować to najpierw zadanie dla niego musisz zrobić.
Pamiętam, że można było znaleźć jakiś olej na lewo od wsi Ursten (Novigrad) między 3 wysepkami. Tam chyba nawet znacznik jest.

Jestem na 35 levelu i aktualnie gram w Serca z Kamienia, ale właśnie postanowiłem trochę ulepszyć swój arsenał w wiedźmińskim ekwipunku.
Dzięki za pomoc ze wskazaniem lokalizacji - może tam znajdę ten na wampiry.
 
Masz na myśli samą substancję, czy recepturę do jej wytworzenia? Gdzie znajdę recepturę?

Recepturę kupisz tylko u Gremisty. Możesz ją też losowo znaleźć w jakiejś skrzyni, ale tu nikt ci lokalizacji nie poda, bo to niemożliwe.
 
Top Bottom