Skórka Geralta i nowy ekwipunek.

+
Moja propozycja, żeby po zakończeniu podróży dało się nabyć "gołą" skórkę Geralta i tworzono do mniej nowe pakiety broni i pancerzy. Szczególnie obecnie dostępne bronie średnio mi podchodzą, wolałbym, żeby był dostępny przykładowo Aerondight. Podobny zabieg w przyszłości z nowymi postaciami.
 
Myślałem o czymś podobnym ostatnio. Dużo chętniej sam bym kupił skina postaci którą znam i lubię z gier czy książek, niż po prostu reskin łysola z nożem albo jakiś inny randomowy typ. Teraz nawet połowa pracy nad skinami do głównych postaci jest zrobiona (animacje), więc zapewne pod względem roboczogodzin stworzenie nowych przedmiotów dla tych postaci będzie zbliżona do stworzenia skina do już istniejącego lidera. Jestem ogromnym fanem skinów które odzwierciedlają pewne frakcje np. Ciri skellige lub Nilfgaard, albo temerski płaszcz dla Triss. Fajnie by było zobaczyć dla głównych postaci więcej tego typu frakcyjnych skinów np. zbroja kota dla Geralta albo Scoia tael lub dziki gon Ciri (jest tak samo lore friendly jak skellige lub nilfgaard skin). Uważam też że nie było by nic złego gdyby przedmioty z season passa pojawiały się od czasu do czasu w sklepie.
 
Top Bottom