Skrzynia z dobrociami - made by Polly.

+
Skrzynia z dobrociami - made by Polly.

Hej.
Chciałam się pochwalić skrzynią z logo Wiedźmina, którą zrobiłam rok temu jako prezent na gwiazdkę.

Skrzynia miała wymiary trochę większe od kartki A4, w środku której znajdowały się alkohole, eliksiry oraz mutageny.
Logo było wypalane lutownicą grzałkową przez ok 15-20 godzin, później bejcowanie i lakierowanie skrzyni.
Jeżeli chodzi o zawartość to niektóre alkohole były domowej roboty (tj. cytrynówka, wiśniówka, miętówka, itp), a niektóre to tylko koloryzowana wódka.
Forma, na której leżą fiolki to zwykły styropian, kawałek bordowej szmatki i Voilà! :D
Całość zajęła mi ok 2 tygodnie (nie licząc czekania na przesyłkę fiolek).

Osoba, która to dostała była bardzo zadowolona - na żywo skrzyniunia wygląda o niebo lepiej. Mam nadzieję, że i Wam się podoba.

Żałuję jednak, że zdjęcia są zrobione telefonem, bo niestety ale jakość jest strasznie z dupy. No i nie mam już możliwości ponownego zrobienia zdjęć.. :(

Jako, że jestem nowym użytkownikiem nie mogę wysyłać również linków ani zdjęć bezpośrednio, dlatego 5 załączników musi wystarczyć.



FAREWELL!
 

Attachments

  • 4.jpg
    4.jpg
    97.3 KB · Views: 48
  • 5.jpg
    5.jpg
    102.8 KB · Views: 50
  • 17.jpg
    17.jpg
    100.4 KB · Views: 46
  • 18.jpg
    18.jpg
    85.4 KB · Views: 46
  • 9.jpg
    9.jpg
    133.6 KB · Views: 46

Yngh

Forum veteran
Wpadłem tutaj za sprawą Community Newsa, gdyż rzadko wchodzę do "Twórczości fanów"... Muszę serdecznie pogratulować zarówno pomysłu, jak i wykonania, koleżanko @Polly. Sam chciałbym dostać taki prezent, to nie lada gratka dla każdego fana cyklu :). Nakład pracy także niemały, a przecież zdecydowana większość ludzi nie robi i nie jest nawet w stanie zrobić porządnego, ręcznie wykonanego prezentu, więc szacunek się należy. Świetna sprawa, naprawdę ;D.
 
Top Bottom