Ślad

+
@Marcin Momot to może napiszcie od czego zależy to czy opublikujecie materiał, bo połowa osób myśli że od ilości kliknięć na twitterze czy facebooku. Gdyby była pewność że dacie nam cały materiał kiedy uda nam się rozwiązać zagadkę to więcej ludzi byłoby zmobilizowanych a tak to średnio idzie . Chyba że wam to na ręke :p
 
REDzi nie pomyśleli przy tym "śladzie". Powinni jeszcze walnąć tam parę reklam z Google Adsense, przy takiej ilości baranów przesiadujących tam, mieliby całkiem niezły zarobek xD
 
@Marcin Momot to może napiszcie od czego zależy to czy opublikujecie materiał, bo połowa osób myśli że od ilości kliknięć na twitterze czy facebooku. Gdyby była pewność że dacie nam cały materiał kiedy uda nam się rozwiązać zagadkę to więcej ludzi byłoby zmobilizowanych a tak to średnio idzie . Chyba że wam to na ręke :p
Ale zagadka już jest rozwiązana. Wszyscy wiedzą, że chodzi o CGI z Yen, którego zajawkę widzieliśmy w SoD.
"Niestety nie" Marcina dotyczyło tego, że nie może powiedzieć, a nie że nie jesteśmy blisko.
 
Ale zagadka już jest rozwiązana. Wszyscy wiedzą, że chodzi o CGI z Yen, którego zajawkę widzieliśmy w SoD.
"Niestety nie" Marcina dotyczyło tego, że nie może powiedzieć, a nie że nie jesteśmy blisko.

No szincza ale pytanie które zadał adventus było takie: "czy którykolwiek z nas choć trochę zbliżył się do odkrycia tajemnic?" , a nie takie "czy możesz nam cokolwiek powiedzieć?" Więc według mnie odpowiedź Marcina jest taka że nie zbliżyliśmy się do odkrycia tajemnicy.
 
No szincza ale pytanie które zadał adventus było takie: "czy którykolwiek z nas choć trochę zbliżył się do odkrycia tajemnic?" , a nie takie "czy możesz nam cokolwiek powiedzieć?" Więc według mnie odpowiedź Marcina jest taka że nie zbliżyliśmy się do odkrycia tajemnicy.
W sumie racja. Źle doczytałem.
Ale wciąż jestem prawie pewny, że chodzi o to, o czym pisałem wyżej. Jeśli nie, to będę szczerze zaskoczony.
 
CGI z Yennefer, o czym było wiadomo praktycznie od razu. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na jego publikację, bo co da to, że będziemy znać nowe słowa ze źródła strony?
 
Albo czekają aż wszyscy będą już pewni, że chodzi o film z Yennefer i nagle wypuszczą awaryjny materiał z Jaskrem, mówiąc "Ha! Daliście się podejść, od początku chodziło o Jaskra - agenta Nilfgaardu i głównego antagonisty w Wiedźminie 3." :p
 
Czy sekret ten może w ogóle być odkryty przez jedną osobę? W sensie czy jedna osoba może poprzez rozwiązanie zagadki obejrzeć/odblokować trailer/zwiastun ? Czy rozwiązanie polega na uzbieraniu określonej liczby "lików", a co za tym idzie "pojedyncza jednostka" nie ma zbyt dużego wpływu na poznanie sekretu?
 

Guest 3669645

Guest
Co do słówka Betrayal - Yen na filmie zdradza Nilfgaard i ucieka. Albo spotka znajomego nordlinga który nazwie ją zdrajczynią bo przystała do czarnych.
 
Ja myślę że nie chodzi o Yennefer.
Sodden, Aedirn, Zdrada i reszta tych słów wskazuje na to, że głównym bohaterem nowego trailera będzie Edward z Vengerbergu, dzielny rycerz z Wiedźmina 2, który służył pod Janem Natalisem z którym przybył na obrady do Loc Muinne, zdradził on swoich pobratymców z Aedirn i zaciągnął się do armii Nilfgaardu gdzie wyrabia śmiercionośną broń, jaką stanowią...


KRUCZE GŁÓWKI Z KRYSZTAŁU

Głównym celem gry (chyba nie myśleliście że chodziło o jakiegoś tam elfa?) będzie stanowiło odnalezienie go i zrobienia mu z tyłka drugiej rzezi pod Sodden (dlatego w źródle jest "Sodden"), a że kryształ wygląda jak lód - stąd "Ice" w źródle.
 
Top Bottom