Ślad

+
Ja bym bardzo chciał opis Yen na głównej, bo i wtedy zobaczylibyśmy jej render. Więc nie narzekałbym.
 
Jutro pojawi się okno logowania z tajnym hasłem, a kiedy przejdziemy dalej pojawi się w końcu CGI
A w nim zobaczymy zamyślonego w Yen, Geralta:
View attachment 6665
Po czym odjedzie na płotce w stronę zachodzącego słońca :p
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    21 KB · Views: 35
Last edited:
Ja obstawiam, że trailer albo się pojawi jutro albo będzie jakieś odliczanie, które bedzię trwało około tygodnia bo jakoś mi się nie widzi, żeby trailer miał się ukazać w listopadzie bo w nawale wszystkich materiałów dla pospólstwa czyt.(Unity, Call of Duty) po prostu nie zostałby zauważony:D. No chyba, że odliczanie będzie wskazywało na grudzień :)
 
Dajcie już ten filmik, bo niektórzy zaczynają spekulować, że oto zbliża się zapowiedź kolejnej obsuwy premiery :p
 

Guest 3669645

Guest
Na cztery miesiące (z groszem) przed premierą większość rzeczy powinna być "finalna", a już z pewnością modele, co ważniejszych postaci.
Racja, ale myślę, że akurat modele postaci to taka rzecz w której poprawki można wnieść i miesiąc przed premierą. Jedyny problem jest taki, że w starszych materiałach promocyjnych postać będzie wyglądać inaczej niż w grze ;)
 

Guest 3669645

Guest
Betrayal
Ice
Glamour
Obsidian
Star
Done! it's Bigos!
Finally! :yes
#webigosnow #bigoshype
Haha. I want some bigos in my Premium Edition. Also bigos minigame. And bigos memes. A lot of it.
Can someone send me a good Bigos recipe? In english if possible. The only polish word I know is kurwa :D
Inter. Codzienna dawka czarnego humoru



Aż się głodny zrobiłem. Ubóstwiam bigos.
 
Top Bottom