Ślad

+
To wyjaśnia konkurs na wiedźmińską potrawę chociaż chyba nikt nie wybrał najtrafniejszej opcji: bigosu :hmmm:
 
@adventus Nie ma problemu! Dziękuję bardzo
@P ATROL , To byłoby niesamowite, wyślij mi później! Dziękuję bardzo
@Nundran , Dziękujemy za receptur! Są w języku angielskim

Starałem się śledzić "przepis" na Bigus w Wikipedii w języku angielskim jako podstawa do konkursu, ale polski kolega, który zaalarmował mnie na fakt, że nie wydaje Bigus, więc moje poszukiwanie przychodów. Cóż, będę zamknąć off-topic. Dzięki todos.Segue Bigus Próbowałem zrobić (w misce)

 
Jutro dostaniemy opis, zapewne Yennefer, na stronie głównej, taki sam, który ukazał się 17 września z Ciri. Pierwszy był po gamescomie, gdzieś 15 sierpnia, więc jak najbardziej się zgadza.
 
Trzeba się nam uzbroić w odrobinę cierpliwości. Cokolwiek oznacza ta wyliczanka (CGI bankowo) niebawem wszystko się wyjaśni.
Coś dostaniemy i raczej nie będzie to bigos.
 

Guest 3669645

Guest
Okej, wygląda na to, że nie dostaniemy tego teraz. Wymazali tylko słówka i nic.

Widocznie to "coś" pojawi się o normalnej porze za dnia. Czyli będzie to coś dużego. Np. licznik :p
 

Guest 3669645

Guest
Chyba lubisz te liczniki ;D
No pytej a wiesz :p Licznik zawsze gwarantuje prędkie nadejście trailera.

I bigosu, kiedy się warzy.
 
Last edited by a moderator:
Marcin mógłby zdradzić, o której w przybliżeniu mamy oczekiwać tej dzisiejszej niespodzianki ;). Chyba, że plany się pozmieniały tak jak z poradnikami i niespodzianki jednak dziś nie będzie :p.
 
Last edited:
Top Bottom