Ślad

+
Marcin pisał że może dzisiaj pojawi się coś innego. Tym innym po prostu jest brak słówek i tropów, to wszystko, więcej dzisiaj nic nie będzie :p
 
No ja myślę , że coś dzisiaj będzie ale raczej nic mocnego;) ale zobaczymy i pomyśleć jak ten czas leci zostało już nie wiele czasu do premiery wieśka;)
 
Zadziwia mnie to jak ludzie z absolutnie niczego potrafią zrobić 45 stronicowy temat ; )
 
A mnie zastanawia jak ma się to "CGI o Yennefer" do zwiastunu, w którym Emhyr robi za narratora. To jest jeden i ten sam film czy dwa różne?
 
Jakos trzeba ludzi trzymac w napieciu przez te kilka miesiecy. Pewnie caly program marketingowy sie wyczerpal do czasu originalej premiery, wiec cos na szybciora trzeba wymyslic ;) a przeciez nie beda pokazywac nowego dema co miesciac bo cala gre pokaza :D
Nie dziwie sie redom, bo tyle roboty wlozyli wiec nie moga sobie pozwolic na to zeby ludzie zapomnieli o grze przed lutym ;)
I takim to sposobem dolozylem kolejny klocek to ogromnego watku o niczym :D
 
Jakos trzeba ludzi trzymac w napieciu przez te kilka miesiecy. Pewnie caly program marketingowy sie wyczerpal do czasu originalej premiery, wiec cos na szybciora trzeba wymyslic ;) a przeciez nie beda pokazywac nowego dema co miesciac bo cala gre pokaza :D
Nie dziwie sie redom, bo tyle roboty wlozyli wiec nie moga sobie pozwolic na to zeby ludzie zapomnieli o grze przed lutym ;)
I takim to sposobem dolozylem kolejny klocek to ogromnego watku o niczym :D
Taa jesteś kolejnym klockiem historii świata tego wątku ;) ale tak na poważnie to ja czekam na to coś innego co miało dziś być , ale nie wiem o której chyba nikt tego nie wie
 
A poza tym trzeba sobie czasem pogadać. Gdyby tak tylko merytorycznie pisać, to czy to forum byłoby teraz w takiej dobrej formie? ;)
 
A poza tym trzeba sobie czasem pogadać. Gdyby tak tylko merytorycznie pisać, to czy to forum byłoby teraz w takiej dobrej formie? ;)
Jest w znakomitej formie a czym mniej czasu do premiery to będzie już w szczytowej formie padną serwery ;)
 
Top Bottom