Ślad

+
Mój angielski nie powala, ale nie chodzi tu czasem o to, że jest to część niezwykłej przygody, która czeka w grze?

Twój angielski Cię nie zawiódł, to całość. Przed wyrokowaniem, muszę oglądnąć jeszcze jakieś 20 razy w dużej rozdzielczości :) Ale póki co faktycznie motyw z uśmierceniem kruka daje odczucie po prostu przerwania a nie finału, ale raczej jest to cały trailer. Stety albo niestety, jak kto woli :)
 
Jak widać polska wersja traileru nie bedzie potrzebna :D
Choć nie powiem, spodziewalem sie czegos duzo lepszego ;p

Może inaczej: jestem bardzo zawiedziony jak na ten hype, trailer jest mierniutki.Chyba 1 raz sie zawiodlem na wiedźminie
 
Nie jest to walka ze strzygą ale nadal dobry trailer - taki, który zachęca do gry, a nie pokazuje wszystko.
Poza tym na bank będzie i tak najprawdopodobniej będzie wstępniak do gry - czy to jako opowieść Jaskra, dziennik czy co, także jeszcze to nie wszystkie sekrety, jakie czekają na nas 24 lutego :)
 
Za dużo trochę tego darcia w podkładzie muzycznym. Mi zaczyna się to już szczerze mówiąc przejadać. A tak a propos czy ten żołnierz z którym zderzyła się Yennefer to nie ten, który wylądował na stryczku na końcu Killing monsters? No i tak przewidywałem, że ten kruk, który przebił się przez oczodół Nilfgaardczyka zamieni się w tą kryształową czaszkę na końcu.
 
Mi tam się intro podoba :) Nie przeszkadza mi, że jest krótkie. Chociaż po KM trochę nie zaspakaja apetytu.
Ekscytujący mam dzisiaj dzień - przyszła nagroda z konkursu + intro z W3, ahhh :D
PS. Czekam na wersję bez kompresji :)
 
Ciekawostka jest to, ze typek ktory ucieka od Yennefer, to ten sam co wiesiek ubija wraz z 2 innymi obwiesiami w bodajże 1 trailerze
Jedyny moment, ktory bardzo mi sie podoba w trailerze to jak Yen ściaga kaptur ;d
 
Last edited:
Za dużo trochę tego darcia w podkładzie muzycznym. Mi zaczyna się to już szczerze mówiąc przejadać. A tak a propos czy ten żołnierz z którym zderzyła się Yennefer to nie ten, który wylądował na stryczku na końcu Killing monsters. No i tak przewidywałem, że ten kruk, który przebił się przez oczodół Nilfgaardczyka zamieni się w tą kryształową czaszkę na końcu.

O tym że to ten sam żołnierz pisałem w temacie o premierze. W sumie sceneria w KM i w Intro jest dosyć podobna (W KM Gerwant też podróżuje z Vesemirem).
 
Mam powody by podejrzewać że jednak nie jest to całość. Na stronie The Trail widzimy kamerę zbliżającą się do oczodołu kruka. W intrze tego fragmentu nie ma. Oczywiście jest możliwość, że to tylko na potrzeby strony ale jeśli nie to znaczy, iż czeka nas coś więcej!
:look:
 
Last edited:
Za dużo trochę tego darcia w podkładzie muzycznym. Mi zaczyna się to już szczerze mówiąc przejadać. A tak a propos czy ten żołnierz z którym zderzyła się Yennefer to nie ten, który wylądował na stryczku na końcu Killing monsters? No i tak przewidywałem, że ten kruk, który przebił się przez oczodół Nilfgaardczyka zamieni się w tą kryształową czaszkę na końcu.
Ten soldier to Góra z GoT ;)
 
Top Bottom