Ślad

+
Jak przeczytasz mój wcześnieszy post, to się dowiesz. Oczywiście to tylko przypuszczenie, interpretacja i swobodne skojarzenie.

ed
Bardzo konkretny i rzeczowy post, w sumie sam bym się nie domyślił tej teorii z dżemem, może dlatego, że dawno miałem w rękach sagę wiedźmina.
Wiele rzeczy w twoim poście ma sens i myślę że niektóre teorie, jak nie wszystkie, mogą się sprawdzić.
Oj tam, oj tam. Wszystkie moje posty są konkretne i rzeczowe. Przynajmniej ja się z nimi zwykle zgadzam.
 
Last edited:
Bardzo konkretny i rzeczowy post, w sumie sam bym się nie domyślił tej teorii z dżemem, może dlatego, że dawno miałem w rękach sagę wiedźmina.
Wiele rzeczy w twoim poście ma sens i myślę że niektóre teorie, jak nie wszystkie, mogą się sprawdzić.
 
Mamy 6 słów pytanie , ile jest jeszcze nie odkrytych ? ;) może jak się uda wszystkie rozszyfrować to będzie niespodzianka za nasze szukanie śladu w pocie czoła ?;)
 
Moim zdaniem redzi mają zamiar zgodnie z planem który sobie ułożyli wyłożyć wszystkie karty na stół(tzn dadzą z taką samą częstotliwością kolejne słówka) i po prostu gdy spełnią swoje zadanie wtedy dadzą ten trailer bez względu czy zgadliśmy, bez względu czy jest jakaś ilość lajków, tak po prostu, a kto zgadł to zgadł, kto nie to nie. Są to natomiast tylko moje rzucone na wiatr przypuszczenia.
 
Mamy 6 słów pytanie , ile jest jeszcze nie odkrytych ? ;) może jak się uda wszystkie rozszyfrować to będzie niespodzianka za nasze szukanie śladu w pocie czoła ?;)
Musimy coś dostać (ekskluzywnego). Bo jeśli nie to wyjdzie na to, że my tu się męczymy, a ten plebs, co nie jest zarejestrowany na forum dostanie CGI.
Tak być nie może!
:troll:
 
Moim zdaniem redzi mają zamiar zgodnie z planem który sobie ułożyli wyłożyć wszystkie karty na stół(tzn dadzą z taką samą częstotliwością kolejne słówka) i po prostu gdy spełnią swoje zadanie wtedy dadzą ten trailer bez względu czy zgadliśmy, bez względu czy jest jakaś ilość lajków, tak po prostu, a kto zgadł to zgadł, kto nie to nie. Są to natomiast tylko moje rzucone na wiatr przypuszczenia.
i mi się tak wydaje trochę to potrwa a gdy już wszystkie słowa padną to będziemy nagrodzeni? mam taką nadzieje
 
Musimy coś dostać (ekskluzywnego). Bo jeśli nie to wyjdzie na to, że my tu się męczymy, a ten plebs, co nie jest zarejestrowany na forum dostanie CGI.
Tak być nie może!
:troll:
Właśnie! :D

Swoją drogą za chwilę napiszę swoje domniemane rozwiązanie, ale najpierw dokończę prace przy projekcie. ;)
 

Guest 3669645

Guest
Marcin polecił sprawdzać stronę codziennie, więc nie będzie wypuszczania wskazówek co długi tydzień. Dobrze. Może nie będziemy czekać na CGI aż tak długo.

IMO jak odkryjemy tą całą tajemnicę to odblokujemy nie film, a licznik.
 
Muszę powiedzieć , że ten pomysł był świetny ze śladami ;) no fajnie by było tak jak mówi adventus że po odgadnięciu wszystkich słów , żeby pojawił się jakiś licznik , który będzie odliczał czas do czegoś zaskakującego ;)
 
Biorąc pod uwagę zarówno te odkryte dotychczas słowa, jak i zbliżającą się premierę, sensowne by było chyba, gdyby po zakończeniu imprezy wypuścili filmik przedstawiający wspomnienia czy wątki z przeszłości Yenny. Dotychczasowe słowa ewidentnie można łączyć z historią Yennefer (pochodzenie, bitwa pod Sodden, burzliwy związek z Geraltem), a spora część potencjalnego targetu gry (zwłaszcza zagraniczna) nie zna jej aż tak dobrze. Myślę, że możemy teraz otrzymać coś podobnego do filmiku o wiedźminach z czasów "dwójki" (https://www.youtube.com/watch?v=sBoKcqB69Kw), zapoznającego z postacią, tylko pewnie w ładniejszej formie i z narracją z perspektywy Yen ;).
 

Guest 3669645

Guest
Jest nawet opcja że to nie zapowiedź CGI, a fabularnego zwiastuna na silniku gry. A klatka z CGI robi tylko za część zagadki i element dekoracyjny strony :p

W końcu sam Marcin zdawał się napisać że niekoniecznie chodzi tu o film CGI...
 
Sądzę że najlepiej będzie jak skończymy mówić o tej Yennefer, bo jej temat jest już w zasadzie zamknięty. Jedna z opcji była taka, że zobaczymy CGI z Janką. Z tego co napisał Marcin, wnioskuję że chyba jednak będzie to co innego. Macie jakieś inne pomysły, o co może chodzić? Raczej nie powinniśmy skupiać się na 4-sekundowym filmiku z czaszką, bo skoro do tej pory nic na nim się nie zmieniło, to już raczej się nie zmieni. To wszystko ma prawdopodobnie odwracać uwagę od głębszego badania strony, i odkrycia słów w jej kodzie, co w zasadzie IMHO już zrobiliśmy. Być może tak naprawdę załączony obrazek nie ma nic wspólnego z tym, co dostaniemy po rozwiązaniu zagadki.
Swoją drogą, możliwe że z podanych słów kluczowych mamy ułożyć jakieś zdanie, które naprowadzi nas na właściwy trop.... sam już nie wiem :p
 
A mi się zdaje, że nie zgadniemy i REDzi udowodnią nam w ten sposób, że się g... na tropieniu znamy i dlatego nie dadzą w Wieśku zaawansowanego systemu tropienia tylko zostanie dalej system neonowych tablic informacyjnych ;)
 
Myślę że może to być trailer w stylu urywków pamięci, takie zmieniające się co chwile sceny z życia yennefer, coś w stylu podróży w czasie przez całe jej życie. Być może jakiś film w którym yennefer przywracana jest pamięć przez czynnik bliżej nam nie znany i właśnie wtedy w jej głowie porządkowane są sceny których była świadkiem, chociaż nie wiem czy to nie byłby spojler w kontekście gry(Gdybyśmy wiedzieli jak yennefer odzyska pamięc, jeśli w ogóle odzyska, bo wtedy moglibyśmy się domyslać sposobu odzyskania pamięci przez Geralta) Chociaż i tak mam przeczucie że pamięć odzyskają przy pierwszym bliższym kontakcie ze sobą, może przez pocałunek czy coś(troche romantyzmem zajechało)
 
Przecież Geralt jest już w pełni władz umysłowych. Odzyskiwanie pamięci było jednym z przewodnich wątków poprzednich gier. Z Yennefer może być różnie.
 
Czy ja wiem, czy jest w pełni uczelony? Moim zdaniem to sporą część sobie przypomniał, ale raczej nie wszystko, tak przynajmniej wywnioskowałem. A co do Yennefer, to jest wiele możliwości, bo o ile Letho wspomniał że straciła pamięć, o tyle przez ten czas mogła ją równie dobrze odzyskać, szczególnie, że nie licha z niej czarodziejka.
 
Czy ja wiem, czy jest w pełni uczelony? Moim zdaniem to sporą część sobie przypomniał, ale raczej nie wszystko, tak przynajmniej wywnioskowałem. A co do Yennefer, to jest wiele możliwości, bo o ile Letho wspomniał że straciła pamięć, o tyle przez ten czas mogła ją równie dobrze odzyskać, szczególnie, że nie licha z niej czarodziejka.
Na koniec W2 przypomniał sobie część, a resztę opowiedziała mu Triss, lecz REDańczycy mówili już o tym w wywiadach, że Geralt w trzecim wieśku już przypomniał sobie wszystko sam.
 
Top Bottom