Ślad

+
Nadal da się przekręcić mój wywód tak, żeby był bardziej prawdopodobny. ;)
Poza tym nie jest powiedziane, że to co się dzieje w CGI ma miejsce w czasie 3 części- może to być przyszłość, a może to być w sumie retrospekcja (np. bitwy pod Sodden).
Zresztą chodziło o to żeby wymyślić coś nowego, bo cały czas kręciliście się w kółko- a jak już Marcin napisał- nikt nie był blisko odgadnięcia zagadki- czas więc zmienić taktykę. ;)
 

Guest 3669645

Guest
Nawet nie wiemy czy ta zagadka kręci się wokół poznania fabuły filmu CGI. A jak na razie tylko o tym dyskutujemy -Co zostanie pokazane w trailerze. W ogóle nic nie wiemy.

Byłoby prościej, gdyby na podstronie walnęli tekst: "Odkryj hasło (i poniżej okienko z wpisywaniem tekstu). Kieruj się poszlakami, prawidłowe hasło odblokuje nowy materiał"

:D
 
Nawet nie wiemy czy ta zagadka kręci się wokół poznania fabuły filmu CGI. A jak na razie tylko o tym dyskutujemy -Co zostanie pokazane w trailerze. W ogóle nic nie wiemy.

Byłoby prościej, gdyby na podstronie walnęli tekst: "Odkryj hasło (i poniżej okienko z wpisywaniem tekstu). Kieruj się poszlakami, prawidłowe hasło odblokuje nowy materiał"

:D
Fakt, ale nie ma okienka, ani hasła do odgadnięcia- a mi się ten kruk obecnie kojarzy z CGI i nic na to nie poradzę. :D
 
Zaraz jakieś chakiery-chytrusy by rąbęły program do sprawdzania haseł i w 3 minuty zabawa zepsuta.
 
A ja wam szczerze powiem, że nawet jeśli nic nie dostaniemy, to nie będę zawiedziony, wiadome, że nie pogardził bym dobrym trailerem z Yennefer, ale już samo to nakręcanie hype'u, spekulacje i snucia na temat nie tylko zapełniły mi czas ale również go umiliły. Bardzo cieszę się z powodu takich zagadek, mogę sobie poprzypominać książkę i grę, skłoniło mnie to trochę do myślenia i mogę sobie układać obrazy jakby to miało wyglądać, jak dla mnie bomba i więcej takich akcji :)
 
Last edited:
Ludu, zaiste widzę iż pospolite ruszenie zapanowało wśród społeczności . Zamiast bawić się w Macierewicza winniśmy się skupić na czekaniu coby nie zaśmiecać forum. Jednocześnie swą uwagę zwrócić powinniśmy na słowa zawarte w kodzie strony. To jest właśnie ten ślad za którym mamy podążać co w ostateczności doprowadzi nas do odkrycia sekretu, który pewnie nie będzie aż takim sekretem.
 

Guest 3669645

Guest
Ja jednak myślę, że ten kruk jest z jakiegoś kryształu jednak, a nie z CGI...
Z lodu, Panie, z lodu...!

A tak poza tym, to CGI nie jest tylko o Yennefer, ale także i o Ciri.

Także zastanówmy się jaka rola Cirilli będzie w tym filmie. Retrospekcje? Wspomnienia Yen? A może Ciri spotka Yen? Albo ta cała bitwa, cały film to jedna wielka retrospekcja z czasów sagi?
 
Last edited by a moderator:
Ten temat ma jeden spory plus, a właściwie dwa:
a) wystarczy przeczytać jeden post, żeby wiedzieć ,,co jest grane'' i
b) zdać sobie sprawę, że nic się nie straciło.
:)
 
Poza głową kruka, kojarzy mi się to jeszcze z wiedźmińskim medalionem szkoły gryfa. Nie wiem czy to dobry trop, ale zawsze warto wypisać swoje sugestie.
 
Top Bottom