Ślad

+
najlepsza scena z trailera :D
Yen <3
 
Tak zawiedziony po obejrzeniu CGI z Wiedźmina nie byłem jeszcze nigdy. Ba, nigdy nie byłem choć trochę zawiedziony, wszystkie dotychczasowe filmiki autorstwa Platige Image były doskonałe. Intro Wiedźmina 3 nie przypomina w niczym dotychczasowego dorobku studia, w związku z tym mam pytanie - czy Bagiński miał z tym cokolwiek do czynienia? Bo byłbym w stanie się założyć, że nie. Kiepsko to wygląda, bardziej przypomina randomowy trailer do kolejnej-epickiej-high-fantasy-crpg, niż cokolwiek związanego z serią.
 
Last edited:
Zauważyliście, że ten żołdak, z którym Yen zderzyła się w czasie ucieczki, to prawdopodobnie ten sam, który wręczał nagrodę Geraltowi w "Zabijając potwory"? w każdym razie jest do niego łudząco podobny.
 
Zauważyliście, że ten żołdak, z którym Yen zderzyła się w czasie ucieczki, to prawdopodobnie ten sam, który wręczał nagrodę Geraltowi w "Zabijając potwory"? w każdym razie jest do niego łudząco podobny.

Nic w tym dziwnego. Ten facet i paru jego kumpli uciekli z pola bitwy, a potem natknęli się na Bogu ducha winną dziewczynę, na której zdecydowali się odreagować. Geralt i Vesemir, wciąż podążający za Yen, natrafili na nich. To intro stanowi prequel KM.
 
Mi się podoba. Graficznie jest dobrze, chociaż bez popisów jak rozpadający się zmrożony statek. Historia się jakoś klei i opowiada o czym opowiedzieć ma. Jednak też czuję niedosyt. Jakoś tak nie kopie jak z poprzednich części. Albo się starzeje, albo nie wiem co... Mam wrażenie, że momentami starali się emocje przelać przez głośność muzyki, ale to już było w trailerze i teraz jakoś nie zrobiło wrażenia.
 
Powiem tak, z każdym CGI poziom rósł, teraz nastąpił mały regres choć podkreślam źle nie jest.
I widać że nie jest to całe intro tylko bardziej intro intra, i pozostaje mieć nadzieje że jest to krok w tył by w następnym zrobić dwa do przodu.
 
A to są na pewno Nilfgaardczycy? Bo ja bym powiedział, że nie.
Masz rację.
Z tego co pamiętam pod koniec W2 w jednym z zakończeń:
Saskia zjednoczyła Aedirn
Mylę się?
Przed pojawieniem się licznika na The Trail można było znaleźć słowa: Aedirn i Betrayal.
Moim zdaniem, Aedirn jest po stronie Nilfgaardu, a opaski na hełmach to znak Saskii. Choć, pewnie plotę głupoty i zaraz "sagowi" ortodoksi przekonają mnie, że nie mam racji :D.
EDWARD.
@Daniel Abatemarco
Tylko kolor opaski zmienili, nic więcej - raczej nic to nie zmienia :)
Wygląda na to, że doszukiwałem się teorii spiskowych, tam, gdzie ich nie ma.
 
Last edited:
Wiesz coś czego inni nie wiedzą, czy jakoś dziwnie interpretujesz?
To przecież miało być całe intro.

Na poprzedniej wersji podstrony "ślad", było ujęcie gdzie z teraz ostatniego ujęcia z intra było przybliżenie na głowę kruka, a tu brak, ale to są już tylko moje luźne przemyślenia.
 
Dziwnym byłoby pokazanie niepełnego intra. Przybliżenie miało służyć pojawieniu się licznika nic po za tym
 
Top Bottom